Presunúť na hlavný obsah

Diana Kačurová si užíva materstvo plnými dúškami: Aký je Janko Ďurica otec a ako sa im zmenil život s príchodom bábätka?

Slovenské celebrity

Krásna Diana Kačurová sa len nedávno stala mamou. Aj keď malý Janko zmenil jej život od základov, nikdy nebola šťastnejšia a najkrajšiu úlohu v živote ženy si maximálne vychutnáva.

Di stala si sa maminou, ako vnímaš teraz materstvo? Zmenil sa ti život?

Áno samozrejme, život sa mi zmenil úplne. Samozrejme k lepšiemu, veľakrát sa pýtam ako som mohla pred tým bez malého existovať. Materstvo ma 100% napĺňa a robí šťastnou. Je to presne to, čo mi v živote chýbalo a dáva mi to zmysel.

Ako vyzerajú vaše dni?

Naše dni sú zatiaľ nevyspytateľné, všetko záleží od toho ako sa obaja vyspíme. Jankovi sa najlepšie spinká vonku v kočíku alebo v aute, takže väčšinu času trávime vonku. Snažíme sa ho nosiť všade so sebou, aby si zvykal na spoločnosť. 

Čítajte viac: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo

Aké bábätko je malý Janko? 

Janko je veľmi dobré bábätko. Celý deň prespinká, v noci je častejšie hore, teraz ho trošku trápia koliky, ale inak vôbec neplače a veľa sa na nás usmieva. Robí nám veľkú radosť. 

Na koho sa podobá? 

Prvé dni po pôrode bol Janko moja kópia, ale čím je starší, tak sa začína meniť a momentálne je taký mix mňa aj Janka. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať. (úsmev)

Aký je Janko otec? Pomáha ti?

Janko je veľmi dobrý otec. Je starostlivý a milujúci, pomáha mi so všetkým, prebaľuje, kúpe, kočíkuje, takže aj ja si viem odbehnúť a vybaviť čo treba.