Presunúť na hlavný obsah

Krásne opálená pokožka v plavkách: Takto dosiahnete zdravú farbu a lesk bez fľakov či spálenia

Krása

Chráňte svoju pokožku pred slnkom a zároveň ju podporte v prirodzenej farbe, ktorej výsledkom je zdravá a hodvábna pokožka. Opaľovacie prípravky sú dnes dôležitou prevenciou.

Slnečná ochrana na úrovni buniek

Ochrana na úrovni buniek. Neviditeľný opaľovací olej Capital Soleil Cell Protect SPF 50+ od Vichy Laboratories sa postará o vašu pokožku. Poskytuje ochranu na bunečnej úrovni s ultrasenzorickým pocitom oleja suchého na dotyk. Výsledkom je vyživená, upokojená a hodvábna pokožka.  

Čítajte tiež: Tri typy odstránenia chĺpkov: Najlepšie výsledky hladkej pokožky či lona dosiahnete touto metódou

Hodvábny ochranný krém pred fotostarnutím

Transparentný krém Sensai Silky Bronze Protective Suncare Cream for Body SPF 50+ sa ľahko rozotiera a účinne chráni pred škodlivým UV žiarením. Pokožku chráni pred vznikom viditeľných známok fotostarnutia a vďaka novému filtru je pokožka zahalená do čistého hodvábneho závoja bez pocitu mastnoty. Je vodoodolný a bez pocitu mastnoty.

Opaľovací olej s podporou opálenia

Suchý opaľovací olej s podporou opálenia SUN OIL na normálnu až vysokú slnečnú intenzitu od Institut Esthederm poskytuje pokožke zdravé opálenie bez spálenia, vzniku vrások či poškodenia pleti. Opaľovací olej s hodvábnou textúrou učí pokožku, aby sa sama chránila pred spálením, starnutím a ďalšími poškodeniami spôsobenými vplyvom slnka.

Neprehliadnite: Pleťové krémy s omladzujúcimi účinkami: Liftingové účinky na kontúry tváre vám ihneď uberú roky