Presunúť na hlavný obsah

Pleťové krémy s omladzujúcimi účinkami: Liftingové účinky na kontúry tváre vám ihneď uberú roky

Krása

Každá žena túži čo najdlhšie udržať si mladý vzhľad. Vďaka krémom s aktívnymi zložkami si dokážete opticky ubrať niekoľko rokov za relatívne krátky čas.

Beauty rutinu bez krémov si nevie predstaviť žiadna žena. Dôležité však je, aby krém mal čo najvhodnejšie zloženie pre vašu pleť a doprial jej zložky, o ktoré je ochudobnená v dôsledku čoho vznikajú prejavy starnutia. To všetko sa dá zvrátiť vo váš prospech a vizuálne vylepšiť v podobe úbytku rokov. 

Čítajte tiež: 3 kozmetické tipy, ako nezabíjať tvorbu kolagénu v pleti: Ak si chcete udržať mladý vzhľad, pozor na toto

Kórejský omladzujúci krém s liftingovým účinkom

Omladzujúci krém Cell Tox Dermajou (Dalora.sk) obnovuje a posilňuje pevnosť a pružnosť tkanív v pleti. Vďaka liftingovým účinkom aktívne bojuje proti známkam starnutia pokožky a vyhladzuje pleť. Redukuje vrásky tým, že nasýti pleť energiou, obnoví jej tón a zdravé vyžarovanie, čím udržuje zdravie epidermy.

Prémiový hydratačný krém pre starnúcu pleť s vráskami

Hydratačný krém pre starnúcu pleť s vráskami Perricone MD (Beautysecret.sk) preniká hlboko do pleti a vďaka silnému antioxidantu acyl-glutatión vypĺňa oslabenú pokožku a zjemňuje vrásky. Pleť pôsobí vo výsledku pevnejšie, vypnutejšie a hladšie. Príjemná zamatová textúra nezanecháva mastný ani lepkavý film a prirodzene splynie s pleťou, ktorej poskytuje hydratačnú bariéru.

Hydratačný krém s ovsenými lipidmi, niacinamidom a extraktom z rôsolovky

Tento krém od Zuna Cosmetics predstavuje dokonalú výživu a hydratáciu pleti. Pokožka je zásobená vitamínmi vďaka obsahu oleja z marhuľových jadier, jojobového oleja a cupuacu masla. Tie regulujú vodnú bilanciu a činnosť lipidov v jednotlivých vrstvách pleti.

Neprehliadnite: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy