Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najštýlovejších Sloveniek Petra Ficová je hrdou mamou troch detí: Najstaršia dcérka je už malá veľká slečna

Slovenské celebrity

Dvorná fotografka Dary Rolins, Petra Ficová patrí medzi najštýlovejšie ženy šoubiznisu a zdá sa, že jej dcéry pôjdu v jej šľapajách. Nedávno zapózovala s najstaršou dcérkou Johankou.

Fotografka Petra Ficová, ktorej sa zveruje do rúk už dlhé roky Dara Rolins a sú aj osobné priateľky, patrí medzi najštýlovejšie ženy. Nedávno oslávila 39. narodeniny a oslava sa konala vo veľkolepom duchu. Témou bola pyjama party a jej blízke priateľky sa spoločne s ňou na tento večer poctivo nastylovali. 

Čítajte: Adriana Sklenaříková si prešla dvomi manželstvami a pôrodom v 46 rokoch: Vydáva knihu, venovanú dcére Ninke

Jedna z najštýlovejších Sloveniek

Petra dlhé roky patrí medzi najlepšie oblečené Slovenky. Vždy, keď sa niekde v spoločnosti objaví, jej stylingy sa stanú nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie. To isté platí o jej outfitoch v civile. Petra je pritom už mamou troch detičiek – má dve dcérky, Johanku a Dorotku a jedného chlapčeka Martina. 

S najstaršou dcérkou Johankou na módnych dňoch

Petra sa v spoločnosti objavuje už len sporadicky. Nedávno zapózovala so svojou najstaršou dcérkou Johankou, s ktorou sa obe dámy pekne zladili. Petra si získala našu pozornosť elegantným, veľmi ženským kostýmom úzkeho strihu posiatym ako nočná obloha. Ligotavý look, ku ktorému zvolila ako doplnok mašličkové lodičky, striebornú kabelku a na dekolt len náhrdelník, pôsobil veľmi štýlovo a nenásilne. Petra má dar kombinovať a vytvárať stylingy s ľahkosťou a prirodzenosťou jej typickou. Jej dcérka Johanka, ktorá jej robila spoločnosť, si s ňou takto zapózovala. Jej styling odráža vkus maminy, čierne šaty, ku ktorým obula strieborné balerínky pôsobili vkusne a na spomínanú akciu im to spolu veľmi pristalo ako mame a dcére. 

Petra sa dnes venuje firme s opatrovateľkami

Petra sa venuje vlastnej firme so zahraničnými bilingválnymi opatrovateľkami pre deti Best Nanny. Viaceré známe tváre pravidelne využívajú jej služby. Opatrovateľky, ktoré združuje hovoria cudzími jazykmi a to dokážu na Slovensku oceniť tiež zahraniční obyvatelia. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú najzamilovanejšie páry slovenského showbiznisu: Tieto dvojice zvládli aj náročné obdobia a stále žiaria šťastím