Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pop-up Suggérer: Petra Maslo v modeloch dizajnérov, Simona Brnová Slobodníková ako fashion diva a ďalšie

Slovenské celebrity

Tretí ročník jedinečného módneho podujatia Pop-up Suggérer, ktoré sa nieslo v znamení nielen módy, ale aj umenia a dizajnu, prilákalo do srdca Bratislavy mnohé známe tváre. Tie si na svojich stylingoch dali záležať a do módneho prostredia doslova zapadli.

V centre Bratislavy sa uskutočnil už tretí ročník fashion podujatia Pop-up Suggérer, na ktorom sa prezentovala slovenská dizajnérska tvorba. Svoje modely tu prezentovali stále mená lokálneho dizajnu, ako aj nové značky. Ako to vyzeralo počas eventu a kto všetko si ho nenechal ujsť, sledujte vo videu.

Čítajte tiež: June Film Fest 2024: Herečka Anička Jakab Rakovská zažiarila, Dano Dangl po boku štýlovej manželky a ďalší

 

 

Petra Maslo

Organizátorka Pop-up Suggérer Petra Maslo mala na sebe počas eventu niekoľko modelov lokálnych dizajnérov, tieto šaty kopírujúce jej siluetu s padnutými rukávmi pochádzali z dielne Veroniky Lokajíčkovej. 

Marko Úradník

Organizátor Pop-up Suggérer Marko Úradník zvolil jednoduchý styling v čiernej, ktorá je elegantná a odjakživa sa spája práve s dizajnérskou tvorbou vďaka svojmu nadčasovému charakteru.

Simona Brnová Slobodníková

Bývalá misska Simona Brnová Slobodníková vždy bola a stále je pre ženy inšpiráciou v obliekaní. Orientuje sa v najnovších trendoch a má zmysel pre perfektné kombinácie. Tento svieži letný look je nadčasový a obstojí v dobe meniacich sa trendov.

Denisa Mendrejová

Bývalá misska Denisa Mendrejová si nenechala ujsť event a obliekla si pieskovú mini sukňu s topom nad pupok. Ženy s postavou, akú má ona, si to pokojne môžu dovoliť a práve ony by mali nosiť tieto kúsky.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová zaujala v čiernom overale s hlbokým výstrihom, vďaka ktorému pôsobila veľmi rafinovane a sexy. 

Jana Slačková

Moderátorka Jana Slačková zvolila kontrast textúry medzi ligotavou sukňou a topom, ktoré boli inak tón v tóne. Mladistvý look a originálne uchopenie stylingu z nej vykúzlili neprehliadnuteľnú ženu večera.

Simona Simanová

Moderátorka Simona Simanová svojím stylingom potvrdila, že krátke topy nad pupok sú naozaj fenoménom tejto sezóny. Čierny outfit a v kombinácii s originálnym hair stylingom vytvorili príjemnú súhru. 

Ronie

Speváčka Ronie mala počas večera spevácke a tanečné vystúpenie, čomu prispôsobila aj výber outfitu. Pohodlné, ženské a sexy, s istou štipkou rebélie. 

Nela Kočišová

Podnikateľka Nela Kočišová si obliekla na tento fashion event jednoduchý styling v čierno-bielej. Kombinácia, ktorá nikdy neomrzí a nesklame. 

Mohlo by vás zaujímať: Lukáš Macháček fashion show: Majk Spirit a Mária ako hrdličky, manželka známeho hokejistu po šiestich deťoch vyzerá úžasne

Ktorý styling vás oslovil najviac?

spolu hlasovalo 97 ľudí

Ronie
0