Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sú extrémne citlivé: Následne to ovplyvňuje vo veľkom nielen ich vzťahy, ale aj kariérne smerovanie

Zábava

Sú veľmi empatické, ale citlivá stránka mnohokrát ovplyvňuje vo veľkom nielen ich osobný život. Žiaľ prejavuje sa to aj v profesnej oblasti.

Ryby

Ryby, ktorým vládne Neptún, sú známe svojou zasnenou a súcitnou povahou. Sú vysoko empatické, často absorbujú emócie svojho okolia. Táto hlboká empatia môže byť darom aj záťažou. Až príliš ľahko podľahnú emocionálnej energii, ktorú zachytávajú, čo vedie u nich k obdobiam stiahnutia sa a introspekcie. Keďže sú Ryby veľmi citlivé, často sa cítia nepochopené. Môžu mať problémy s nastavením hraníc, takže je pre ne kľúčové naučiť sa chrániť svoju energiu. 

 Čítajte tiež: V sexe sme s manželom objavili nový druh rozkoše: Keby som vedela, čo nám to prinesie, urobili by sme to už dávno

Pokiaľ si osvoja nejaké stratégie, ako zvládnuť svoju citlivosť a využiť ju vo svoj prospech, bude sa im dariť. V opačnom prípade vo zväzkoch len trpia a vo veľkom sa to prejavuje aj v kariérnej sfére, kde to ani náhodou nie je žiadnym prínosom. 

Panna

Áno, v tejto kategórii sú aj na prvý pohľad pragmatické Panny. Ich citlivosť sa však prejavuje v pedantnej pozornosti venovanej detailom a ich hlbokým záujmom o druhých. Tieto ženy sú veľmi pozorné a často sa obávajú o blaho tých, na ktorých im záleží. Táto citlivosť ich v súkromí vedie k nadmernému premýšľaniu a sebakritike.

Mohlo by vás zaujímať: Z jedného dňa na druhý ma prestalo baviť milovanie s mojím priateľom: Nakoniec som pochopila, prečo.

Je pre ne nesmierne dôležité naučiť sa nasmerovať svoju citlivosť do konštruktívnych činov bez toho, aby boli na seba príliš tvrdé. Jedine tak potom dokážu byť aj naozaj šťastné. Inak sa trápia nad vecami, ktoré vôbec nie sú reálne, len oni ich vidia v negatívnom svetle.