Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 10.6.-16.6: Intenzívne obdobie v oblasti vzťahov a lásky, ale aj náročné emočné vypätia a pády dole

Zábava

Zlepšenie vzťahov, ale aj siahnutie na dno vlastných síl. Pozrite sa, čo si práve pre vás nový týždeň pripravil.

Baran

Nový týždeň prináša dynamickú energiu a nové príležitosti. Prijmite zmeny a zostaňte prispôsobivými, keď prechádzate vzrušujúcimi zmenami v oblasti lásky, zdravia, kariéry a financií. Iskry lietajú vo vašom živote, pričom tí nezadaní môžu stretnúť niekoho zaujímavého na spoločenskej akcii. Očakávajte nával vášne a hlbšie emocionálne spojenia.

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Býk

Nastáva transformačný týždeň plný príležitostí a rastu. Je to ideálny čas na začatie novej fitness rutiny alebo na úpravu jedálnička. Venujte pozornosť signálom svojho tela a vyhýbajte sa vypätiu. Duševné zdravie je rovnako dôležité ako to fyzické. Na to netreba zabúdať!

Blíženec

Pri rozhodovaní dôverujte svojim inštinktom a nebojte sa riskovať. Vaše inovatívne nápady budú dobre prijaté, čo môže viesť k významnému pokroku vo vašej kariére. Zostaňte proaktívni a verte vo svoje schopnosti. Uvidíte, že sa vám to vyplatí.

Rak

Tento týždeň váš milostný život žiari. Single Raci môžu stretnúť niekoho, kto rezonuje s ich emocionálnou vlnovou dĺžkou. Dovoľte svojmu srdcu, aby vás viedlo, ale udržujte si svoje hranice, aby ste zabezpečili zdravú rovnováhu. Romantické gesto uprostred týždňa môže zapáliť iskru, vďaka ktorej sa budete cítiť milovaní a oceňovaní.

Lev

Dané obdobie prináša sľubné veci. Môžete získať neočakávané bonusy alebo lukratívne investičné príležitosti. Je vhodný čas prehodnotiť svoje plány a zvážiť nové cesty rastu. Buďte však opatrní so svojimi výdavkami. Aj keď je lákavé míňať, udržiavanie vyrovnaného rozpočtu vám z dlhodobého hľadiska poslúži lepšie.

Panna

Vyvážte prácu a zábavu, aby ste sa vyhli vyhoreniu. Nastáva pre vás čas, kedy budete musieť vedieť nájsť prienik toho čo chcete, očakávate v kontexte s realitou. Nebojte sa však riskovať v láske, to vám prinesie ovocie. 

Váhy

Vesmír vás zasype nebeskými požehnaniami a osvetlí vašu cestu harmóniou. Pripravte sa na týždeň plný lásky, vitality, kariérneho postupu, finančného rastu a neoceniteľných poznatkov. Či už slobodní alebo zadaní, vážte si chvíle intimity a porozumenia so svojím partnerom alebo potenciálnymi milostnými záujmami. 

Škorpión

Pripravte sa na cestu, kde sa láska, zdravie, kariéra a bohatstvo prelínajú a vedú vás k predurčenej ceste. Budete prežívať veľmi intenzívne obdobie a je len na vás, či sa vyberiete vlnou pozitivity a napredovania alebo zvolíte tú opačnú. Jedno je však isté, budete musieť venovať veľa energie napraveniu starých krívd a tiež siahnuť v určitom momente na úplné dno.

Strelec

Teraz vás vesmír povzbudzuje, aby ste prijali spontánnosť a dobrodružstvo v záležitostiach lásky. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a dovoľte svojmu srdcu, aby vás viedlo. Slobodní Strelci môžu zistiť, že sú priťahovaní niekým neočakávaným, zatiaľ čo tí, ktorí sú vo vzťahu, by mali spoločne pestovať ducha objavovania.

Kozorožec

Dovoľte si vymaniť sa z rutiny a objavte nové možnosti. Flexibilita a prispôsobivosť vám otvoria dvere k neočakávaným príležitostiam a obohatia vaše skúsenosti. Emocionálne však budete prechádzať krízou, čo sa prejaví na poklese vašej nálady. Skúste tráviť viac času s ľuďmi, na ktorých vám záleží. 

Vodnár

Tento týždeň by zaujímavé nápady mohli upútať pozornosť vplyvných kolegov alebo nadriadených. Neváhajte a podeľte sa o svoju víziu a prispejte svojim jedinečným pohľadom na projekty spolupráce. Vaša kreativita a vynaliezavosť extrémne zažiari v profesionálnom snažení.

Neprehliadnite: 3 najkompatibilnejšie znamenia zverokruhu pre šťastné manželstvo: Títo ľudia sú na neho predurčení

Ryby

V srdcových záležitostiach začína tento týždeň vplyvom romantickej energie. Otvorene prejavte svoju náklonnosť a zahoďte ostych. V polovici mesiaca je komunikácia kľúčom k vyriešeniu prípadných nedorozumení. Verte svojej intuícii a nechajte lásku viesť vašu cestu.