Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Sex a vzťahy

Nočný život, rušné miesto, reštaurácie, nočný klub, tanec, ruch, intimita, obklopení tmou a hviezdnou oblohou, pre niektoré znamenia zverokruhu je práve nočné rande to pravé, ako si ho vysnívali. Samozrejme nesmie chýbať tá správna osoba po ich boku. Ste jedným z týchto znamení zverokruhu aj vy?

Predstava dokonalého rande sa líši od osoby k osobe. Avšak niektoré uprednostňujú verziu nočného rande v akejkoľvek jeho podobe. Nočný klub, večerné kino či iná intímna atmosféra, ktorú noc so sebou prináša, ak je toto vaša vysnívaná predstava, patríte k týmto trom konkrétnym znameniam zverokruhu, ktoré nedajú naň dopustiť. 

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu posadnuté svojím partnerom: Týmto je lepšie sa vyhnúť, ak nechcete mať po boku žiarlivca

Strelec 

Ohnivé znamenie Strelec rád spoznáva nové miesta. To platí, aj keď príde reč na rande. Rád ho prežije v dobrej spoločnosti skúšaním nových jedál a navštevovaním rôznych štvrtí. Strelec dokáže premeniť každú chvíľu večerného rande na epický príbeh, ktorý môže potom farbisto porozprávať svojim priateľom. Túži po nočnom rande v meste, túži vedieť, kam ho táto noc ešte zavedie. 

Čítajte tiež: Top 5 najzvodnejších a najvášnivejších znamení zverokruhu v posteli: S týmito to bude stáť za to

Lev 

Lev je rád stredobodom pozornosti. To sa o ňom dá s istotou povedať. Keď sa toto ohnivé znamenie hlboko zamiluje, je neľútostne lojálne k svojim priateľom a nikdy nezmešká nočnú párty. Najideálnejšie pre neho je, keď je táto nočná párty zároveň jeho rande. Lev chce, aby ho videli na tomto rande uprostred noci. Len potrebuje zámienku, aby v tme noci a intimity žiaril.

Neprehliadnite: 3 znamenia zverokruhu, pre ktorých sa môžu nepriatelia zmeniť na tých najlepších milencov, akých kedy mali

Blíženec

Znamenie Blíženec je znakom komunikácie a miluje byť na verejnosti. Jeho rozprávačský talent s rôznymi typmi ľudí a jeho schopnosť vidieť veci z nových perspektív, priam vyzýva prežiť rande obklopení v rušnej spoločnosti. Je vtipný, koketný a rád sa nechá viesť na rande nočným mestom, aby skúšal nové veci, spoznával nových ľudí, vrátane svojho rande. 

Ste jedným z týchto troch znamení zverokruhu, ktoré uprednostňuje nočné rande?

spolu hlasovalo 52 ľudí

Áno
37
Nie
15