Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najemotívnejších: V niečom to pomôže, no v tomto pred nimi buďte na pozore

Partnerské vzťahy

Sú extrémne emotívni, náruživí a dostať sa s nimi do konfliktu môže byť naozaj nepríjemné. Ktorí muži sa radia do kategórie mimoriadne emotívnych?

Keď sa cítia zranení alebo zradení, dajú vám to vo veľkom pocítiť

Byť veľmi emotívny môže byť pre niekoho najväčšia sila, ale na druhej strane aj najväčšia slabosť. Mnohokrát je to totiž o uhle pohľadu. Takíto ľudia sú zdrojom motivácie a inšpirácie, nútia nás robiť veci lepšie alebo podnecujú k pozitívnym zmenám. Pomáhajú  vytvárať zmysluplné spojenia a umožňujú nám pochopiť a vcítiť sa do iných ľudí. Na druhej strane emócie môžu byť aj naším najväčším nepriateľom, čo nás vedie k unáhleným rozhodnutiam alebo zbytočnému riskovaniu.

Mohlo by vás zaujímať: Môj priateľ urobil najkrajšiu a zároveň najhoršiu vec: Neuveriteľne ma ponížil pred svojou bývalou

Môžu spôsobiť, že urobíme rozhodnutia, ktoré neskôr oľutujeme, alebo nám znepríjemňujú vzťahy. Kľúčom je naučiť sa zvládať ich tak, aby sme ich mohli využiť pre dobro namiesto toho, aby sme im dovolili ovládať nás a naše rozhodovacie procesy. Zistite spolu s nami, ktorí muži sa radia do emocionálne náročnejšieho spektra a treba sa na to skrátka pripraviť. 

Víťazom najemotívnejšieho znamenia sú rozhodne muži narodení v znamení Raka. Sú veľmi citliví a empatickí k pocitom a emóciám iných. Dokonca často uprednostňujú potreby svojich blízkych pred svojimi vlastnými. Keď sa však cítia zranení alebo zradení, dajú vám to vo veľkom pocítiť. V určitom zmysle môžeme povedať, že sú precitlivení, takže je pre nich ťažké prekonať staré krivdy a ísť ďalej. 

Čítajte tiež: Kvôli nevinne vyzerajúcemu darčeku od partnera som prišla o svoje sebavedomie: Budete prekvapení, čím ma obdaroval

Táto istá citlivosť ich však robí mimoriadne súcitnými a chápavými, čo sú vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pri riešení problémov. S ich zvýšenou emocionalitou prichádza jedinečná schopnosť milovať intezívne. Avšak, pokiaľ ich oklamete alebo im zatajíte zásadné veci, verte, že vedia byť maximálne nepríjemní a prejaví sa ich hlboko skrytá výbušnosť. A verte, že to nechcete!