Presunúť na hlavný obsah

3 pravidlá k lepšiemu sexu: Kreativita a iniciatíva vedú prím

Partnerské vzťahy

Pokiaľ chcete, aby váš sexuálny život nezišiel do stereotypných koľají, stačia tri veci, ktorých by ste sa mali držať. Viete, o čo ide?

1. Iniciatíva

Áno, ak chcete mať dobrý sex, mali by ste v tomto smere prevziať iniciatívu. Muži sú oveľa uvoľnenejší a ústretovejší, pokiaľ cítia že ich partnerka skutočne stojí o to mať sex.  Mnohokrát sa totiž domnievajú, že ich polovička to chce mať len čo najrýchlejšie za sebou.

Čítajte tiež: Čo ženy hľadajú v cudzích posteliach? Prezradili, prečo sa najčastejšie utiekajú k milencom

Pokiaľ teda medzi vami túžite prehĺbiť intimitu, prevezmite zodpovednosť a povedzte mu presne, čo chcete, kde a kedy. Novú "hru" si zamiluje a vy budete mať možnosť naučiť ho, ako sa k vám má v posteli správať.

2. Kreativita

Hračky nie sú len pre deti. V súčasnosti je na trhu široká škála dráždivých hračiek pre dospelých. Od jedlých farieb na telo a ochutených lubrikantov až po vibrátory, krúžky na penis a fantastické prvky pre dobrodružnejšie páry. Uvidíte, že pokiaľ budete v tomto smere kreatívna, váš drahý to nielen ocení, ale vašej intimite a predohre to dodá nový rozmer.

3. Potešenie

Ľudské správanie je mnohokrát nastavené tak, že robíme druhým to, čo by sme chceli, aby robili nám. Počas predohry ženy uprednostňujú bozkávanie a dotyky (nie na genitáliách), a preto často zanedbávajú stimuláciu svojich partnerov. Muži však milujú stimuláciu pohlavných orgánov a tak ich prirodzeným inštinktom je snažiť sa rovnako potešiť svoje partnerky. To často spôsobuje, že sa žena cíti objektivizovaná a nespokojná so sexom.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Porozprávajte sa so svojou polovičkou o tom, čo by mal a nemal robiť počas predohry. Nehovorte len "nedotýkajte sa ma tam", nasledujte návrhom, ako napríklad "veľmi sa mi páči, keď ma tu držíš..."

Snažíte sa vo vzťahu udržiavať vášeň?

spolu hlasovalo 103 ľudí

Áno
78
Nie
25