Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto 3 znameniach patria medzi najväčších klamárov: Klamstvá a prikrášľovanie reality berú ako súčasť života

Partnerské vzťahy

Pokiaľ si potrpíte na to, aby vám muž vo vzťahu hovoril pravdu, rozhodne by ste si nemali začínať s touto trojicou. Jednoducho klamstvo sa stalo prirodzenou súčasťou ich života a vy to nezmeníte.

Je len málo mužov, ktorí majú vo zvyku vždy a za každých okolností hovoriť pravdu. Na druhej strane sú takí, ktorí klamú takmer o všetkom vo svojom živote a sotva sa za to hanbia. Občas sa zdá, že nerozumejú pojmu pravda a preto si myslia, že klamstvo je prirodzenou súčasťou bytia. Navyše používajú svoj zvyk klamať, aby unikli zo situácií, v ktorých sa necítia komfortne a aby si naklonili životné scenáre vo svoj prospech. Tušíte o koho ide?

Blíženci

Muži narodení v znamení Blíženca majú rovnako ako ich symbol dve tváre. Komunikačné schopnosti sú ich elitnou vlastnosťou. To im však pomáha vytvárať rôzne fiktívne príbehy, v priebehu niekoľkých minút. Tiež sa radi chvália čímkoľvek, čo majú. Aby si udržali svoju charizmu spoločensky, inklinujú ku klamstvám a nepravdivým prostriedkom.

Čítajte tiež: Mám 40 a dostala som erotický návrh od dvadsiatnika: Toto odo mňa ešte nikto nikdy nechcel

Vymýšľajú si aby zapadli do situácií a príležitostí. Ich klamstvá sú skôr príbehmi, ktoré si vytvárajú v hlave a odhaľujú ich potom ľuďom okolo seba. Vo vzťahu to však rozhodne predstavuje zásadný problém. 

Škorpión

Zvyčajne hovoria to, čo ľudia chcú počuť. Väčšinou používajú klamstvá, aby boli na niekoho strane. Potrebujú totiž v očiach iných vždy vyzerať skvele. Dokonca skresľujú pravdu len preto, aby upútali pozornosť, prípadne okorenili situáciu.  Ich klamstvo môže často viesť k hádkam medzi ľuďmi a k ​​horším situáciám medzi jednotlivcami.

Na tom im však nezáleží. Ide o to, aby oni v konečnom dôsledku vyšli z toho čo najlepšie. A vôbec im nevadí ani to, že môžu ublížiť svojej najbližšej osobe. Skrátka seba budú vždy dávať na prvé miesto.

Váhy

Muži Váhy sú typickými kráľmi klamstva. Používajú ich z viacerých dôvodov. Keď majú problémy, klamú. Keď si myslia, že im chýba postavenie, klamú. Keď chcú mať navrch, klamú aj vtedy. V hlave však často čelia bojom medzi dobrom a zlom, čo z nich robí v určitom zmysle očarujúce osobnosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Vzala som si staršieho muža: Dnes to ľutujem, lebo jedna vec ostáva faktom... Dnes mi už nestíha...

Najdôležitejšou skutočnosťou, že sa dostali do zoznamu znamení zverokruhu, ktoré najviac klamú je, že títo muži sú manipulatívni. ​

Máte s týmito mužmi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 363 ľudí

Áno
272
Nie
91