Presunúť na hlavný obsah

Chcel si užívať s inými a rozišiel sa so mnou: To ihneď využil tento muž z jeho blízkosti a ihneď ma začal zvádzať

Partnerské vzťahy

Náš vzťah bol skvelý, no nebol pripravený posunúť sa ďalej a namiesto toho cúvol a urobil krok naspäť. V ten okamih ma však začal zvádzať jeho blízky priateľ.

Chcel si užívať s inými, a tak sa so mnou rozišiel 

Cením však, že ma nepodvádzal a bol ku mne úprimný. Jednoducho si chcel ešte užívať so ženami a spoznať ich viac, zatiaľ čo ja som chcela náš vzťah posunúť niekam ďalej. V správny čas to však, našťastie, skončilo. Ako to už v živote býva, všetko zlé je na niečo dobré, no v mojom prípade to nabralo celkom iný spád bleskovou rýchlosťou. 

Čítajte tiež: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Jeho blízky priateľ ihneď využil šancu a začal ma zvádzať

V jeden večer, keď sme boli u priateľov na večeri a pohár vínka, jeho obchodný partner sa ma vypytoval, či už je medzi nami všetko teda uzavreté a ja som povedala, že áno. Ihneď, ako počul túto vetu, začal ma baliť a postupne, ako sa večer stupňoval, stupňovali sa aj jeho dotyky a náklonnosť ku mne. Začal ma naplno zvádzať a to napriek tomu, že som nikdy ani len netušila, že by som sa mu práve ja mohla páčiť. Vždy bol okolo neho rozruch, ženy sa predbiehali, aby ich pozval na rande, takže som ho skutočne považovala len ako obchodného partnera môjho vtedajšieho priateľa. Nikdy som sa na neho nepozerala ako na muža, s ktorým by som niečo mohla mať. V tento večer sa to však zmenilo a začala som ku nemu cítiť niečo viac. Celý ten čas som sa mu páčila a to mi vytváralo motýle v bruchu. 

Nakoniec to dopadlo tak, že sme spolu začali chodiť, síce ich spoločný biznis napokon „kvôli mne“ padol, ale neľutujem. Ja som totiž vtedy dostala košom a hoci si môj ex dodnes myslí, že som sa mu chcela takto pomstiť, iniciatíva nešla z mojej strany, ale to nechce prijať ako pravdu a neverí tomu. Už sme spolu niekoľko rokov a čoskoro sa z nás stane aj rodina a pribudne náš prvý potomok.

Neprehliadnite: Prijal som ju aj s dospievajúcou dcérou: Nakoniec mi obe pripravili takéto prekvapenie