Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto znameniach sú rodené sex maniačky: Muži sú z nich v siedmom nebi a nikdy nemajú dosť

Sex

Vášeň pre sex z nich robí neobyčajné bytosti, ktorým sa len ťažko odoláva. Muži pri nich zažívajú druhú pubertu a nevedia sa nabažiť spoločných sexuálnych zážitkov.

V krvi im koluje vášeň a v posteli sú mužovi oddané viac ako ktorékoľvek iné ženy. Hovorí sa o nich ako o rodených sex maniačkách, z ktorých sú muži v siedmom nebi. Čím to je, že si dokážu k sebe akousi chémiou pripútať akéhokoľvek, a to aj toho najnáročnejšieho, chlapa?

Prečítajte si: Najlepšie sexuálne polohy podľa veku: V tomto sa zhodujú odborníci

Blíženec (21.5. – 20.6.) 

Ženy narodené v znamení Blížencov majú zvedavú povahu, ktorá je však sprevádzaná ich bláznivosťou, búrlivosťou a nespútanosťou. A presne to muži na nich milujú, majú totiž pocit, že ich musia v zástupe iných milencov dobývať. V sexe milujú nové výzvy a nikdy nemajú dosť. Milujú vzrušenie a to je dôvod, prečo sa ťažko nechávajú spútať. Ak však nájdu muža, ktorý im za to stojí, vedia byť dobrými manželkami, pri ktorých si muži nikdy nesťažujú na sex a nezahýbajú im. 

Lev (23.7. – 22.8.) 

O Leviciach sa hovorí, že sú najlepšie v posteli a niečo na tom pravdy bude. Pyšná, ale zároveň hravá a vynaliezavá povaha sú predzvesťou kvalitného sexu, ktorý je pre mužov potešením. Tieto ženy tak, ako milujú pozornosť v spoločnosti, tak milujú aj pozornosť v posteli. Sú rady dominantné, rady sa predvádzajú a muža potešia kvalitným lap dancom, pričom očakávajú od neho to najlepšie. Nie je žiadnym prekvapením, keď po sexe očakávajú od muža darčeky a pozornosť. 

Škorpión (23.10. – 22.11.) 

Tichá voda brehy myje. Pri Škorpiónkach toto heslo platí dvojnásobne. Keď sa im niekto páči, prebudí to v nich skutočnú vášeň. Ich odvaha vydať sa do zakázaných oblastí z nich robí skúsenejšie ženy v sexe, ktorý si s nimi však užijú len tí vyvolení. Neznesie náznak cudzej ženy a žiarlivosť im nie je cudzia. Chránia si, čo je „ich“ a o muža sú ochotné bojovať, avšak len dovtedy, kým hrá podľa ich vlastných pravidiel.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Vodnár (21.1. – 19.2.)

V bežnom svete sa cítia veľakrát nepochopené a preto si to kompenzujú v sexe. Nevypočítateľná a rebelantská povaha ich privedie k mužom, ktorí sa často na ne namotajú a nevedia im povedať „nie“ a to aj napriek tomu, keď zistia, že nie sú jediní muži v ich aktuálnom zozname. Je ťažké prečítať ich povahu a preto sú výborné „kamarátky na sex“ než spoľahlivé manželky.