Presunúť na hlavný obsah

Na služobke som spoznal kolegyňu, ktorá ihneď chcela sex: To som ešte nevedel, čia žena to nakoniec je

Sex

V práci som spoznal kolegyňu, ktorá po mne vyštartovala hneď prvú noc. Bola veľmi vzrušujúca a nadržaná, no to som ešte netušil, že niekoho má a že dotyčného dokonca poznám.

Na služobke som spoznal kolegyňu, ktorá ihneď chcela sex

Viem, čo sa o služobkách hovorieva, no to nebol môj prípad, až na tú poslednú. Priradili k nám novú kolegyňu, ktorá bola už na pohľad veľmi atraktívna, no keď ste spolu viac hodín, zistíte, že dokážete k niekomu prejaviť sympatie o čosi viac ako len na pracovisku. A tak to bolo aj v našom prípade.

Prečítajte si: Najlepšie sexuálne polohy podľa veku: V tomto sa zhodujú odborníci

Po večeri, keď sme si dopriali pár drinkov, ani som sa nenazdal a začala ma tesne pred hotelovou izbou pri dverách zvádzať. Bolo to ako vo filme a hoci ja som nič neplánoval, len ťažko sa tomu odolávalo.
Všetko sa udialo zo sekundy na sekundu a zrazu sme ležali vedľa seba v posteli po absolútne vášnivom sexe. Bol taký dobrý, že som si nevedel predstaviť, že by bol len jeden, nehovoriac o tom, že za tú jednu noc som začal k tej žene ihneď niečo pociťovať.

To som ešte nevedel, čia žena to nakoniec je

Keď sme sa vrátili zo služobky, našiel som si ju na sociálnej sieti, ale mala privátny profil, tak som jej poslal správu: „Bola to tá najkrajšia noc, akú som kedy zažil.“ Akceptovala ma a keď som zrazu videl fotografie, ktoré má na svojom profile, bola to rana pod pás, akú som nečakal. Vtedy som po prvýkrát pocítil, aké vedia byť ženy mrchy. Nevedel som, že je zadaná a už vôbec nie to, že s mojím kamarátom. Ten pocit žiarlivosti, ktorý som v ten moment cítil, bol neopísateľný a tiež nechcený. To však nebolo všetko, bolo to naozaj ako zo zlého sna. 

Neskôr som sa totiž dozvedel, že ona vedela, kto som. Celý sex bol len kvôli tomu, že mali krízu a že mu chcela robiť naprieky. Vôbec to nebolo o mne a ktovie, možno som ju ani nepriťahoval. Cítil som sa ako chlap úplne podvedený a ponížený. 

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac