Presunúť na hlavný obsah

Títo muži patria medzi sexuálne najaktívnejších: Prekvapivo je v tejto kategórii aj toto znamenie

Partnerské vzťahy

Viete, ktorí muži sa radia medzi sexuálne najviac aktívnych? Áno, sú tam aj znamenia, ktoré zrejme očakávate, ale jedno vás rozhodne prekvapí!

Štvorica sexuálne najaktívnejších znamení

  • Škorpión

Škorpióni sú všeobecne považovaní za jedno zo sexuálne najaktívnejších znamení zverokruhu. Majú magnetickú a príťažlivú energiu, ktorá priťahuje ostatných. So svojimi intenzívnymi túžbami a hlbokými emocionálnymi spojeniami vyžarujú extrémne silnú sexualitu. Neboja sa skúmať svoje túžby a posúvať hranice rozkoše, vďaka čomu sú prirodzene dobrodružní a vášniví milenci.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

  • Baran

Barani sú známi svojou odvahou, nadšením a vysokou úrovňou energie. Majú dobrodružného ducha a vyžívajú sa vo vzrušení a spontánnosti. Sexualitu vnímajú s ohnivou vášňou, prijímajú nové skúsenosti a hľadajú novosti. Často sú vnímaní ako iniciátori intímnych stretnutí, ktorí do svojich vzťahov vnášajú pocity vzrušenia a vášne.

  • Blíženci

Prekvapením v tejto kategórii sú Blíženci. Tí majú vrodenú zvedavosť a lásku k intelektuálnej stimulácii. No a práve táto intelektuálna zvedavosť sa rozširuje aj na ich skúmanie sexuality. Sú otvorení a radi experimentujú s rôznymi nápadmi, fantáziami a technikami v spálni. Ich prístup k sexu dodáva intímnym stretnutiam prvok duševného prepojenia.

  • Strelec

Štvoricu uzatvárajú Strelci so svojou slobodomyseľnou a dobrodružnou povahou, ktorá sa vzťahuje na všetky aspekty ich života, vrátane sexuality. Hľadajú nové skúsenosti a užívajú si objavovanie rôznych dimenzií rozkoše. Sú nadšení a otvorení milenci, ktorí sa vždy snažia rozširovať svoje obzory a vytvárať v intímnych vzťahoch zmysel pre dobrodružstvo.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu