Presunúť na hlavný obsah

Milovala som vášeň medzi nami a ten okázalý život v luxuse: Pri jednej situácii mi však došlo, že toto do budúcna nechcem

Sex a vzťahy

Ona mladá a krásna žaba, ktorá chcela easy život bez starostí, on skúsený podnikateľ, ktorý jej ho mohol dať, aj dal. Dokonca si ju vzal, milovala jeho aj okázalý život v luxuse po jeho boku celé roky. Potom asi dospela a jedna situácia jej ukázala, že hoci to bolo fajn, takýto život do budúcna viac nechce.

Ak to ide ľahšie, prečo by som to nevyužila 

Saša nebola povaľač, vedela si na seba zarobiť od strenej školy. Ale ako sama v mladosti hovorila, ak to ide ľahšie, prečo by to nevyužila. V tom sa jej dostalo aj príležitosti v podobe o desať rokov staršieho podnikateľa Karola, ktorý jej mohol dať život v luxuse, plný vzrušenia a neobyčajných zážitkov: „No nezačala som s ním len pre peniaze a život, ktorý sa mi po jeho boku črtal, aj keď nepopieram, že to bolo viac než lákavé. Skutočne som ho mala rada, dokonca by som povedala, že som ho svojím spôsobom obdivovala a milovala a aj po ňom ako mužovi túžila. Vášeň a chémia v tomto vzťahu nechýbali. Keď ma teda požiadal o ruku, neváhala som ani minútu, bola by som hlúpa,“ prezrádza hneď na úvod Saša. 

Mohlo by vás zaujímať: Bol úspešný, bohatý a všetky ženy ho chceli: Zatajil mi však, že stále býva s exmanželkou, ktorá ho nahovorila na túto šialenú vec

Milovala som ten život bez starostí

Rok za rokom ubiehal veľmi rýchlo, keď život pripomínal jednu veľkú nekonečnú párty. Bohatý spoločenský život, stretávanie sa s celebritami, významnými politikmi, množstvo priateľov vo vysokých kruhoch, exotické dovolenky, súkromné jachty, drahé narodeninové darčeky, tie najlepšie módne kúsky, autá, jednoducho život bol gombička: „Milovala som tento život, naozaj áno, a kto tvrdí, že by takto žiť nemohol, verte, že minimálne na čas ako ja, rozhodne áno. No ubehlo desať rokov a ja som sa zmenila. Nie, nebolo to zo dňa na deň, len spätne si uvedomujem, čo všetko tomu predchádzalo. Náš vzťah s Karolom už nebol taký vášnivý ako na začiatku, ale bol stále plný rešpektu. To nebol ten problém, pretože vďaka mojej temperamentnosti som ho vedela ešte stále dobre vytočiť a hoci sex nebol už tak často, vedeli sme si ho užiť. No potom prišiel jeden večer, jedna situácia, ktorá mi ukázala moju budúcnosť po jeho boku ďalej a to ma vydesilo, nepáčila sa mi,“ opisuje Saša ďalej. 

Čítajte tiež: Bola som mladá a hlúpa: Myslela som si, že dieťaťom s cudzincom si poistím skvelú budúcnosť

Cudzia žena mi ukázala, aký ďalší život ma čaká 

Zúčastnili sa jedného televízneho odovzdávania cien a na párty po ňom, kde sa stretlo množstvo známych tvárí a predovšetkým neuveriteľne krásnych a dychtivých mladých žien, si Saša po slovách istej ženy uvedomila krutú pravdu: „Stále som v kúte a popíjala šampus, chcela som si chvíľu oddýchnuť od toho sileného úsmevu, ktorý bol v poslednú dobu súčasťou takýchto podujatí, kde sme chodili pomerne často. Vedľa mňa sa postavila žena, asi 40-tnička, na prvý pohľad krásna, pestovaná. Spýtala sa, kde je ten môj muž. Ukázala som prstom, keď som ho našla, pričom nám obom neuniklo, že je práve v spoločnosti jednej z tých mladých, krásnych žien, ktorým poprsie priam vulgárne vytŕča z róby. Všetko umelé a la bábika, z nej až tak dýchalo. Zdalo sa však, že môjmu manželovi sa tá žaba akosi páčila. Videla som tie úsmevy, flirtovanie, aj to, ako mu oči ubiehali smerom k jej dekoltu. Zrazu som sa cítila v spoločnosti tej cudzej ženy, ktorá to videla, tiež trápne. V tom sa na mňa otočila a povedala, že mi dá dobrú radu. Nech si začnem pripravovať zadné vrátka a hromadiť nejaké finančné prostriedky, pretože keď ma vymení za jednu z tých mladších žien, ktoré urobia všetko preto, aby ho dostali, pretože idú len a len po peniazoch a kontaktoch, aby prerazili, inak ostanem doslova na holičkách. Vraj sa práve s tým svojím rozvádza, ale našťastie sa stihla zabezpečiť, aby rozbehla vlastné podnikanie a sama sa stala niekým. Priznávam, vydesila ma,“ hovorí Saša ďalej. 

Neprehliadnite: Život v zlatej klietke, séria nevier, či znižovanie sebavedomia: To všetko vás po boku tohto typu mužov čaká

Začala som si pripravovať plán na vlastné zabezpečenie 

V ten večer Saše došlo, že ju jej manžel môže a pravdepodobne skutočne vymení. Že to, čo mali, trvalo najmä vďaka jej mladosti, ale chce takýto život vydržiavanej a podvádzanej manželky v zlatej klietke viesť potom do konca života? Dala na radu tej cudzej ženy, pretože evidentne vedela, čo hovorí: „Hoci som o žiadnej milenke ešte nevedela, začala som si pripravovať plán na vlastné zabezpečenie a svoj ďalší život, v ktorom sa budem naozaj musieť postarať sama o seba,“ dodáva na záver Saša, ktorá je nakoniec rada, že videla v ten večer, čo videla, a že tá žena ju oslovila, pretože dnes, je tá žena, Mira jej najlepšia priateľka a dokonca obchodná partnerka. A jej manžel skutočne viac nie je jej manžel.