Presunúť na hlavný obsah

Život v bohatstve a prepychu si dokážu zabezpečiť sami: Títo ľudia na to majú najväčšie predpoklady

Partnerské vzťahy

Sú energickí, veľmi húževnatí, ambiciózni a cieľavedomí. Ak si niečo zaumienia, aj to dosiahnu. Práve tieto vlastnosti ich predurčujú k tomu, aby žili skutočne v prepychu a bohatstve.

Pokiaľ majú jasne stanovený cieľ, budú neúnavne pracovať na jeho dosiahnutí

Ľudia narodení v dvoch znameniach zverokruhu majú najväčšie predpoklady zabezpečiť si život v luxuse, prepychu a bohatstve. A to len a len vlastným pričinením. Sú totiž mimoriadne ambiciózni, cieľavedomí a energickí. V podstate sa tieto ich vlastnosti s nimi nesú od detstva. Už vtedy sa prejavuje ich veľká osobnosť.  Reč je o Pannách a Levoch. 

Mohlo by vás zaujímať: Chcela som dieťa so ženatým mužom: Nakoniec manželku opustil a ja som mala dieťa aj jeho, ale nie tak celkom

Celý život majú na všetko, nevynímajúc seba, vysoké nároky a štandardy. Definuje ich vytrvalosť, odhodlanosť a aj schopnosť dosahovať mimoriadne ciele.

Samozrejme im nechýba dávka sebavedomia, ktorú keď spoja s úsilím sú v živote naozaj úspešnými. Ich ambície sú veľké a nerobí im problém ich aj plniť. Občas však pri tomto zabúdajú na svoje okolie a úspech dosahujú aj na úkor iných. Vtedy to nerobia zámerne, oni si to skrátka neuvedomujú. Ak majú jasne stanovený cieľ, jednoducho je pre nich priorita ho dosiahnuť. 

Nezastavia sa pred ničím, ničoho sa nezľaknú a pokiaľ chcú, vedia si splniť všetko, o čom snívajú. Toto majú v sebe. Práve dané vlastnosti ich predurčujú k tomu, že častokrát žijú v prepychu a luxuse, ktorý si zabezpečili len vlastným pričinením.

Neprehliadnite: Opustila som manžela pre ilúziu, ktorú som si vytvorila: Nakoniec som sa takto presvedčila, aká som bola naivná

Sedí to podľa Vás na tieto znamenia?

spolu hlasovalo 121 ľudí

ÁNO
78
NIE
43

- Najčítanejšie -