Presunúť na hlavný obsah

Žena, ku ktorej sa muž neustále vracia: Je magnetom pre ženatých chlapov a predbiehajú sa k nej milovníci sexu

Sex

Muži milujú, keď má žena silný sexuálny náboj. Priťahuje ich to bez ohľadu na to, či jeden alebo druhý záväzky. Aj preto patrí tento typ žien medzi „najnebezpečnejšie“.

Ak sa vám niekedy zadalo, že muži myslia len na sex, niečo na tom pravdy bude. Aj to je dôvod, prečo ich niektoré ženy priťahujú bez ohľadu na to, či sú zadané, vydaté alebo majú deti a rovnako bez ohľadu na to, koľko majú rokov. Popravde, muži sa nad tým veľmi nezamýšľajú, pokiaľ ide o príťažlivosť. Muži, tzv. „milovníci sexu“ totiž podvedome inklinujú k ženám, ktoré si plne uvedomujú svoje sexuálne výhody.

Čítajte: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Muži „milovníci sexu“ sa neustále vracajú k tomuto typu žien

Žena, ku ktorej sa neustále muži vracajú disponuje silnými ženskými zbraňami, niekedy aj bez toho, aby si to sama uvedomovala. Časom však na to príde, práve na základe správania sa mužov k nej a tento svoj benefit potom dokonale využíva pre svoje ďalšie kroky a ciele, keď už má muža dokonale omotaného okolo prsta.

„Mal som bývalú, s ktorou sme mali skvelý sex a napriek tomu, že som potom mal ďalšie partnerky, vždy som ich so svojou ex podviedol. Provokovala ma často na sociálnej sieti a dávala náznak toho, že je kedykoľvek otvorená mať sex. Sex ju bavil a bola v ňom  naozaj dobrá. Tak ako v kariére, aj v oblasti intimity sa neustále zdokonaľovala a bola doslova neodolateľná,“ prezradil futbalista Jakub (33).

„Vedel som, že spáva s viacerými mužmi, na sociálnej sieti sa chválila luxusnými dovolenkami, ale nikdy sa po boku žiadneho muža neukázala. To ma lákalo ju dobývať a získať len a len pre seba. Dávala tým najavo, že nepatrí nikomu a pocit, že je slobodná a nespútaná, bez záväzkov, ma vzrušovalo, nakoľko som sa nechcel vzdať svojej rodiny,“ zdôveril sa podnikateľ Marián (40).

Neprehliadnite: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

„Žena, ktorá koketuje a nebojí sa nosiť výstrihy či sexi oblečenie, aj keď je zadaná. Mám v hlave jednu sexi ženu, s ktorou som kedysi niečo mal, ale ona už má iného. Napriek tomu sa jej žiadna iná nevyrovnala. Dnešné krásne ženy sa boja byť sexi a viac zakrývajú ako ukazujú a ona v tomto bola iná. Bola si vedomá svojej ženskosti, sexepílu a kedykoľvek som sa na ňu pozrel, mal som pocit, že zvádza, bolo to vzrušujúce,“ dodal na záver Robo (38).