Presunúť na hlavný obsah

Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Partnerské vzťahy

Dokonale mi pomotala hlavu. S mužmi to vedela a keď som ju raz zobral na služobku, pekne sa vyfarbila.

S Petrou sme sa zoznámili v bare a bola to presne tá mladá slečna, ktorá si muža dokonale omotá okolo prsta. Bola pre mňa ako magnet a ja som nevedel, čo sa so mnou deje. Jednoducho chémia. Začali sme sa stretávať a keďže čoraz ťažšie nám bolo od seba, zobral som ju so sebou aj na služobnú cestu.

Čítajte: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

Zobral som ju na služobku medzi biznismanov

Na služobke som mal pracovné povinnosti, no je fajn, že sme spolu mohli byť aspoň na hoteli a večer si pozrieť mesto. Posledný deň sme mali s obchodnými partnermi večeru, kde sme mohli priniesť aj svoje polovičky. Petra sa chcela čo najviac zapáčiť a na svojom vzhľade si dala skutočne záležať. Ako chlapovi mi to lichotilo. Je príjemné mať po boku ženu, ktorá je atraktívna, zvyšovalo mi to sebavedomie. To som však netušil, že jej zámer sa počas večera a pár vypitých pohárikov šampanského zmení a zažijem najväčšiu hanbu, ktorá mi pokazí celú kariéru, na ktorej som tvrdo makal posledné roky.

Bola to hanba, akú som nezažil

Petra bola atraktívna a muži z nej nevedeli spustiť oči. Samozrejme, tí, ktorí boli single a nemali tam partnerky sa okolo nej začali stretávať a ona s nimi pod zámienkou, že je spoločenská a že to robí kvôli mne, koketovať. Počas večera to však zašlo až tak ďaleko, že jednému z nich siahla do rozkroku počas rozprávania, ako by sa nič nedialo. Samozrejme, začalo mi to prekážať a odrazilo sa to na mojej nálade. Petra sa vyhovárala, že to robí biznis pre mňa a mám jej veriť. Stále ma presviedčala o tom, že takto mi vybaví dobrý obchod a že ráno jej poďakujem. Keď som nechápavo krútil hlavou, presviedčala ma, že vie, čo robí a má s tým bohaté skúsenosti. Naštvala ma a odišiel som do hotela spať. Petra sa však nevrátila a prišla nad ránom s tým, že „robila biznis“ predsa pre mňa. Ráno som jej našiel v kabelke mastnú sumu peňazí, ku ktorým netuším, ako sa dostala. Mal som však všelijaké myšlienky – buď sa s niekým vyspala za peniaze alebo ich niekomu ukradla. Táto skúsenosť mi o nej zotrela všetky ilúzie a cítil som strašnú hanbu. Netušil som, že práve ona je jedna z tých žien, ktoré si idú takýto životný štýl... Veľmi som sa v nej sklamal a po návrate domov som sa jej už neozýval... Neskôr sa ku mne dostalo, že s jedným z týchto zahraničných partnerov je v kontakte a lieta za ním „na návštevy“. Vyzerá to, že ma dokonale využila a za všetkým videla len peniaze, ale nie kvôli mne, ale kvôli sebe.

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

- Najčítanejšie -