Presunúť na hlavný obsah

3 polohy, ktoré si ženy nevedia vynachváliť, keď chcú získať akéhokoľvek chlapa: Takýto sex podľa nich muži milujú

Sex

Vyspovedali sme ženy, ktoré sú majsterky v tom dostať akéhokoľvek chlapa, akého si zaumienia, do postele. Čím si ich dokážu tak získať?

Tieto ženy sa netaja tým, že sex milujú a je pre nich v živote mimoriadne dôležitý. Uvedomujú si, že to, čím si skutočne vždy dokážu muža získať je ten najlepší sex, aký kedy muž so ženou môže zažiť. 

Čítajte tiež: Mal som v posteli veľa žien a nikdy som sa neplánoval usadiť: Zmenila to až táto žena, ktorá ma nakoniec odmietla

Na koníka

„Najlepšie sa cítim, keď som v polohe na koníka. Pred pár rokmi som si dala urobiť prsia, kvôli vtedajšiemu partnerovi. Krásne pevné trojky mi dodali veľa sebavedomia a túto polohu si dokážem tak užiť, že muž nikdy neodolá. Dámy, je to veľa o tom, ako sa vo svojom tele cítite, to vyžarujete aj v sexe, muž to cíti. V tejto polohe môžem využiť všetky svoje ženské zbrane – prsia, lono a keď sa trošičku znížim dolu, tak mužovi pomedzi to doprajem aj orál ako nečakané prekvapenie,“ prezradila Martina (26). 

Valediktorián

„Inak nazývaný aj vzrušujúcejší misionár. Keď chcem, aby sa muž cítil najmužnejšie, nohy na jeho ramenách v tvare písmena V zabezpečia ten najhlbší prienik. Muž má dokonalý výhľad na prsia a tie v tejto polohe majú skutočne krásny tvar,“ zverila sa nám Petra (31).

Neprehliadnite: Títo muži sa extrémne rýchlo zamilujú: Hneď po rozchode si bez problémov nájdu niekoho iného

Lap Dance

„Žila som istý čas v Dubaji, kde sa to mužmi len hemžilo. Všetci, s ktorými som strávila noc, mali niečo spoločné – vždy očakávali lap dance. Pomalý striptíz, triky do zadočkom a ovládanie svojho tela, dráždenie penisu a orálny sex, pri ktorom ma mohli ťahať za vlasy. Pre mnohé ženy ponižujúce, ale v sexe som rada v takejto pozícii, keď vidím, ako je z toho muž hotový,“ uzatvára našu trojicu žien Silvia (28).