Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sa extrémne rýchlo zamilujú: Hneď po rozchode si bez problémov nájdu niekoho iného

Partnerské vzťahy

Sú určité typy mužov, ktoré sa skutočne veľmi rýchlo zamilujú. Kto nemá žiaden problém tesne po rozchode nájsť nový objav?

1. Baran

Baran, prvé znamenie zverokruhu, je známy svojou odvážnou a dobrodružnou povahou. Pokiaľ ide o srdcové záležitosti, tak sa do nich bez váhania vrhá po hlave. Ohnivá vášeň a nadšenie, robí z daných mužov neodolateľných jedincov pre potenciálnych partnerov. Neboja sa prevziať vedenie pri presadzovaní svojich romantických záujmov. 

Čítajte tiež: Mal som v posteli veľa žien a nikdy som sa neplánoval usadiť: Zmenila to až táto žena, ktorá ma nakoniec odmietla

S Baranom sa láska rýchlo pohybuje a vždy chcú vidieť, kam ich vzťah zavedie ďalej. No a aj po rozchode vôbec nemajú problém ísť vpred. Veľmi rýchlo sa zamilujú a rozhodne im na to netreba nejaký špeciálny čas. Dokážu sa vlastne zaľúbiť z minúty na minútu.  

2. Blíženci 

Blíženci sú spoločenským motýľom zverokruhu, ktorý neustále prechádza z jedného spojenia do druhého. Keď nájdu niekoho, kto ich zaujme, nestrácajú čas, aby ho spoznali na hlbšej úrovni. Vďaka ich rýchlemu dôvtipu a šarmu sú neuveriteľne podmaniví a priťahujú ostatných.

Blíženci prekvitajú vzrušením a rozmanitosťou vo svojich vzťahoch, čím sa rýchlo zaľúbia do niekoho, kto dokáže držať krok s ich rýchlym životným štýlom.

3. Strelec

Strelec je slobodný duch zverokruhu, ktorý vždy hľadá nové dobrodružstvá a zážitky. Pokiaľ ide o lásku, títo muži sa neboja riskovať a nasledovať svoje srdce, kamkoľvek ich môže viesť. Strelci sú známi svojím optimizmom a entuziazmom. Aj preto sú pre potenciálnych partnerov neuveriteľne očarujúci a neodolateľní. 

Mohlo by vás zaujímať: Stretli sme sa na dovolenke a prežili krátky románik: Bola to pekná spomienka, no potom mi prišiel do života znova

Vo svojich vzťahoch prosperujú zo spontánnosti a vzrušenia, čím sa skutočne veľmi rýchlo zamilujú do niekoho, kto zdieľa ich zmysel pre dobrodružstvo.