Presunúť na hlavný obsah

Mal som v posteli veľa žien a nikdy som sa neplánoval usadiť: Zmenila to až táto žena, ktorá ma nakoniec odmietla

Sex a vzťahy

Bruno neodolal žiadnej žene. Vždy o sebe vyhlasoval, že sa neusadí, že ho žiadna nelapí do svojich osídiel. Vraj ženy sú jeho potešením a prekliatím zároveň. No tento jeho pohľad zmenila až jedna konkrétna z jeho minulosti, na ktorú nikdy nezabudol.

Ani jedna žena neobišla po našom vzťahu  naprázdno

Bruno sa láskou a vášňou k ženám netajil pred nikým. Ani žiadnej svojej aktuálnej nikdy neklamal. Každá vedela, že ak sa do neho zamiluje, je to len jej problém. Bruno sa usadiť nikdy neplánoval. Ako vyhlasoval, na to sa má až príliš rád. Všetky ženy, ktoré doposiaľ stretol, si toho boli vedomé a akceptovali to. Hoci veľa z nich skutočne aj skončila so zlomeným srdcom: „Nechcel som žiadnej ublížiť, len som jednoducho bral život so všetkým, čo mi ponúkal. Bol som k nim štedrý. Ku každej jednej. Ani jedna neobišla po našom vzťahu naprázdno. Mohol som si to dovoliť. Väčšine to napokon aj stačilo,“ prezrádza Bruno, ktorý si nikdy neuvedomil, že môže natrafiť aj na jeden konkrétny typ ženy. Takú, čo ho nebude chcieť pre neho samého. 

Mohlo by vás zaujímať: Vedela som, že môj snúbenec je promiskuitný: Vždy som si myslela, že v takom vzťahu nedokážem žiť, ale...

Odmietnutie, presne to som u nej videl 

No nakoniec prišiel aj na psa mráz, ako sa hovorí. Návrat jednej ženy z jeho minulosti, alebo skôr vtedy len dievčaťa, s ním poriadne zamával: „Nikdy som totiž neveril, že sa aj skutočne vráti. Poznal som ju, poznal jej príbeh, ktorého som bol súčasťou, vedel som, že ona nechce mať so mnou viac nič spoločné. Odmietnutie. Presne to som videl, keď som ju prišiel pozdraviť, po tom, čo som sa dozvedel, že sa vrátila. Chcel som ju vidieť. Musel som ju vidieť. Pretože som jej pred rokmi zlomil srdce. A pri nej jedinej som si to vyčítal až dodnes. Bola pripomienkou toho horšieho zo mňa,“ opisuje svoj vzťah s neznámou ženou, na ktorú chcel roky zabudnúť, ale nemohol. 

Čítajte tiež: Povedala som mu, že je koniec, hoci som sa do neho v skutočnosti zamilovala: Bolo to však pre jeho dobro

Nádejal som sa, že mi dá šancu

Bruno sa s ňou snažil stále skontaktovať. Chodil na rovnaké miesta ako ona. Mali aj spoločných starých známych, ktorí mu len potvrdili, že nemá záujem. No nemienil to vzdať: „Nie nadarmo sa hovorí, že človek chce to, čo nemôže mať. Ja som zrazu chcel ju a to veľmi. No nielen nakrátko ako to bolo s ostatnými. Zrazu som zatúžil vedieť, aký život by ma po jej boku čakal. Bola mojou minulosťou, ale náhle som pocítil, že by mohla byť mojou budúcnosťou. Povedal som jej to. Ospravedlnil som sa jej za minulosť. Sľuboval som, že ona bude moja jediná. Naozaj som to aj tak úprimne myslel. Hoci sa mi zdalo, že chvíľu aj váhala, na druhý deň som sa dozvedel, že oznova odišla,“ objasňuje Bruno, ktorý sa už nádejal, že mu dá šancu. 

Neprehliadnite: Ako mladý som po nej túžil, nakoniec som si vzal inú ženu: Osud nás aj tak znova spojil

Stále čakám na tú jednu jedinú 

Nechala mu len list na rozlúčku, v ktorom mu vysvetlila, že pre ňu predstavuje veľké riziko, a že po všetkom čo prežila, ho nemieni podstupovať. Ak by vraj ostala v jeho blízkosti, bola by tomuto riziku vystavená zakaždým, keď ho stretne, a to rovnako nebude riskovať: „Bol som sklamaný a prvýkrát v živote som vedel, že mám zlomené srdce. No ja som bol jediný, kto vedel, čím si naozaj prešla, ako hovorila. Viem aj prečo odišla. Márne som sa však nádejal, že budem ten kvôli ktorému pre tento krát ostane,“ dodáva na záver svojho smutného príbehu Bruno, ktorý síce pokračuje v živote s množstvom žien po boku, ale čaká stále na tú jednu jedinú.