Presunúť na hlavný obsah

Tieto typy mužov nechajte v starom roku: Sukničkárov a neustálych hľadačov samých seba v živote rozhodne nepotrebujete

Partnerské vzťahy

Za niektorými typmi mužov je lepšie zatvoriť dvere a viac ich neotvoriť. Odhaľte spolu s nami, koho sa to týka.

Dali ste si do nového roka nejaké predsavzatie? Ak nie, máme pre vás na jedno tip. Máte ideálnu príležitosť opustiť všetkých mužov, ktorí vašej psychike nepridávajú v tom najlepšom. Je jedno, či ide o kolegu, ktorého tajne milujete a dúfate, že si to všimne, alebo o chlapa, s ktorým trávite noci a veríte, že raz svoju ženu opustí. Dajte pomyselnú stopku všetkým mužom, ktorí pre vás nie sú prínosom. Pozrite sa, komu by ste mali dať rozhodne zbohom. 

Muži, ktorí neustále hľadajú sami seba

Toto je špeciálna kategória chlapov, ktorej by ste sa mali vyhnúť skutočne oblúkom. Hoci sú zväčša mimoriadne galantní, milí, láskaví, vlastne nevedia, čo od života chcú. Neustále hľadajú sami seba, bádajú nad tým, po čom túžia, zároveň sú pomerne nestáli a vyžadujú veľkú dávku slobody. Ak im ju nedáte, sami vo zväzku trpia a prejavuje sa to mnohými nedorozumeniami.

Neprehliadnite: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Často sa stáva, že sa nedokážu odpútať od svojej ex a pravidelne sa hrabú v minulosti. Vo fáze tohto osobnostného hľadania sa nedokážu na nič sústrediť a vzťah dávajú do úzadia. 

Sukničkári, ktorí milujú samého seba

Ak máte takého muža vo svojom živote, čo i len náznakom, veľmi rýchlo sa s ním rozlúčte. Je to to najhoršie, čo vás môže stretnúť. Kombinácia sukničkára, ktorý miluje sám seba a je zo seba nadšený je azda to najhoršie, čo vás môže stretnúť. Tento chlap vždy bude myslieť len na seba. On bude na prvom mieste, rovnako jeho potreby a túžby.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som stretla prvú lásku: Mala som už nového muža, ale jedna vec z minulosti mi predsa len pomotala hlavu

Pohrá sa s vami, nasľubuje vám hory - doly, no ak ho prestanete baviť, skrátka u neho padnete do zabudnutia. A vám v tom lepšom prípade zostane po ňom len prázdne miesto, v tom horšom zlomené srdce. Ono človek sa do nich rýchlo zamiluje, avšak ide o tenký ľad. Verte, že budete oveľa viac trpieť, ako by ste chceli. Skrátka hľadajte šťastie niede inde, toto cesta nebude. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe