Tento list od muža vás dostane: Prezradil, kvôli čomu ho manželstvo s jednou ženou ani po rokoch neomrzelo

Hoci takmer každé manželstvo, či vzťah časom upadne do stereotypu, skončiť nemusí. Slová tohto muža vás presvedčia o tom, že to je možné.

Toto je dôvod, prečo ho manželstvo s jednou ženou ešte neomrzelo

Toto je dôvod, prečo ho manželstvo s jednou ženou ešte neomrzelo

Zdroj: Profimedia

Ak sa vám doteraz zdalo, že je nemožné zostať s jedným partnerom na celý život, prečítajte si úprimné slová tohto muža, ktorý je už roky zamilovaný do svojej manželky.

Mohlo by vás zaujímať: 10 najkrajších vyznaní lásky: Takéto zásnuby zažili naše čitateľky, vyberte tú, ktorá vyhrá hlavnú cenu!

"Muži v dnešnej dobe sa obávajú, že po uzatvorení manželstva budú musieť zostať s jednou ženou po celý život, to však nie je pravda. Ja sám som sa zamiloval do 19-ročnej lezkyňe, oženil som sa s 20-ročnou milovníčkou zvierat, založil si rodinu s 24-ročnou matkou, vybudoval farmu s 25-ročnou gazdinou a dnes som ženatý s 27-ročnou inteligentnou ženou. Ak máte zdravú myseľ, tak vás jedna žena ani po rokoch neomrzí, práve naopak. Budete prekvapení, koľko úžasných verzií svojej manželky spoznáte počas celého vášho spoločného života."

Oni dvaja majú spolu už dve deti a tretie je na ceste. Hoci nehovorí, že manželstvo je pre každého, napriek tomu zdieľa svoj pohľad na manželstvo a radu, ktorá im dvom dodnes funguje. On sám si uvedomuje, že muži sa dnes viac ako v minulosti vyhýbajú manželstvu, žijú so svojimi rodičmi až do 30-tky a užívajú si nočný život. Napriek tomu ich nesúdi, len poukazuje na aktuálny stav dnešných vzťahov a manželstiev.

Čítajte tiež: Podľa TOHTO zistíte, či s vami muž ráta ako s budúcou manželkou alebo ste pre neho len nezáväzná partnerka

Jeho overená rada preto znie: "Nehovorte manželstvu nie, ale áno. Tento súhlas nech medzi vami dvoma vydrží až do konca."

Myslíte si, že je možné zostať s jedným partnerom na celý život?

áno
1039
nie
63
Hlasovalo: 1102

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD, facebook.com/DaleJPartridge

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba