Bola som družičkou na svadbe svojej známej. Keď som zistila, kto bol svedkom ženícha, takmer som onemela

Jedna moja známa ma poprosila, či by som nemohla zaskočiť za chorú kamarátku a prísť na jej svadbu ako družička. V ten víkend mi to vyhovovalo, a preto som súhlasila.

Tak tohto muža som tam nečakala

Tak tohto muža som tam nečakala

Zdroj: Profimedia

S nevestou som sa poznala len sporadicky, a priznám sa, že jej prosba ma najskôr zaskočila. Napriek tomu som ju nechcela nechať v úzkych a svadby sa zúčastnila. Vtedy som ešte nič netušila.

Prečítajte si: Svadobné šaty podľa znamenia: Vďaka týmto budete najkrajšou nevestou!

Miesto na svadbu si vybrali skutočne veľkolepé. Všetko bolo v ten deň krásne a perfektne zorganizované, až do momentu, keď sme sa s ostatnými družičkami postavili pred oltár. Keď som sa pozrela smerom na ženíchovho svedka, takmer som onemela. On zareagoval rovnako.

Stál tam muž z mojej minulosti, s ktorým som strávila istý čas života a otehotnela. Dieťa sme však nemali, lebo som bola príliš mladá a v tom čase som sa rozhodla podstúpiť zákrok. Spolu s týmto rozhodnutím mi dal zbohom aj on sám, pretože nevedel akceptovať to, čo som spravila. Hoci som ho milovala, on ma opustil. Odvtedy prešlo už desať rokov. Bolo zvláštne vidieť ho po toľkých rokoch a hlavne na takom mieste.

Takto sme dopadli

Po obrade som ho zastavila a povedala mu o tom, ako ľutujem deň, keď som si dala naše dieťa vziať. Hovorila som mu o všetkom a on len počúval. Predpokladala som, že odíde bez slova, alebo mi povie o tom, aký má skvelý život. Čakala som všetko, len tieto slová nie. "Hoci som mal, nikdy som na teba nezabudol. To, čo si spravila bola najväčsia hlúposť, ale napriek tomu..." Nečakala som a ešte v ten moment som ho jednoducho pobozkala. Celé to bolo úplne spontánne a neplánované. Najväčšou iróniou je to, že som až do toho dňa na žiadne romantické hlúposti neverila. Po roku sme sa vzali a dnes máme spolu syna.

Čítajte tiež: Týchto 10 situácií sa vám javí ako najhorších na svete, no opak je pravdou: Nevyhýbajte sa im!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba