Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sa radia medzi extrémne prísne: Táto vlastnosť často limituje ich vzťahy

Partnerské vzťahy

Vždy pôsobia veľmi prísne a keď si niečo zaumienia, idú za tým. Práve táto črta ich v očiach mužov nerobí atraktívnymi a zároveň im limituje vzťahy.

1. Kozorožec

Ženy narodené v znamení Kozorožca sú známe svojím disciplinovaným prístupom k životu. So silným zmyslom pre zodpovednosť a túžbou po úspechu, často nastavujú vysoké štandardy pre seba a svoje okolie. Ich prísna povaha pramení z túžby dosiahnuť svoje ciele a udržiavať poriadok vo vlastnom živote.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

V niektorých prípadoch sa môžu zdať panovačné, ich zámery sú zakorenené v tom, že chcú stabilitu a úspech. Avšak presne toto sa v negatívnej miere podpisuje na ich vzťahoch. Mnohokrát to totiž muži nedokážu ustáť a keď sa táto ich črta prejaví, majú tendencie zdupkať. 

2. Panna

Panny sú pedantné a orientované na detaily, čo sa často prejavuje ako prísnosť. Majú vycibrený cit pre detaily, neočakávajú nič menej od seba ako od ostatných. Analytická povaha ich ženie k hľadaniu efektívnosti a dokonalosti vo všetkých aspektoch života.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Hoci sú v určitých, najmä zásadných životných etapách extrémne kritické, ide im len o to rásť a napredovať. Nemyslia to zle, len okolie a obzvlášť ich partneri to vnímajú citlivo a ako istý druh krivdy.

3. Lev

Aj keď sú Levy často spájané so štedrosťou, majú prísnu stránku, ktorú netreba podceňovať. Tieto ženy v sebe nesú obrovský zmysel pre hrdosť, sebaúctu a očakávajú, že ostatní sa k nim budú podľa toho správať. Prosperujú z obdivu, rešpektu a v prípade potreby neváhajú presadzovať svoje vlastné hranice.

Ich "kráľovské" správanie sa niekomu môže zdať zastrašujúce, je to však len všetko v snahe zachovať si dôstojnosť a integritu. Len teda, potom sa to odzrkadľuje aj na ich vzťahoch. Nanešťastie, nie v tom najpozitívnejšom.