Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sa vo vzťahu veľmi často cítia osamelé: Dávajú sa totiž dokopy so znameniami, ktoré pre ne nie sú stvorené

Partnerské vzťahy

Mnohokrát sa vo vzťahoch cítia samy a opustené. Pritom je to len tým, že si k sebe vyberajú partnerov, s ktorými nie sú kompatibilné.

Kozorožec

Ženy narodené v znamení Kozorožca sú známe svojimi ambíciami, disciplínou a sebadôverou. Aj keď im tieto vlastnosti dobre slúžia v snahe o úspech, môžu tiež podporiť pocit emocionálneho odpútania sa od ostatných. Navyše často uprednostňujú svoje profesionálne ciele pred sociálnymi kontaktmi a neúmyselne sa tak izolujú vo svojej neúnavnej snahe o dokonalosť.

Čítajte tiež: Mal som v posteli veľa žien a nikdy som sa neplánoval usadiť: Zmenila to až táto žena, ktorá ma nakoniec odmietla

Uznaním hodnoty emocionálnej intimity a pestovaním rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, môžu dané ženy prekonať svoj sklony k osamelosti a podporiť hlbšie spojenie s partnerom. U nich je však zásadný problém ten, že si k sebe vyberajú partnerov, s ktorými netvoria práve kompatibilnú dvojicu. Ideálny pár by vytvorili s Rakom, ktorý je emočný a vždy sa snaží o blízkosť, ktorú aj sám vytvrára. 

Ryby

Ryby prebývajú v éterickej ríši snov a predstavivosti, vďaka čomu sú zásobené prirodzenými empatiami s hlbokou schopnosťou vcítenia sa do ostatných. Ich bezhraničný súcit ich však môže zanechať zraniteľnými voči emocionálnemu preťaženiu, čo ich často núti stiahnuť sa do samoty. Mávajú problém rozlišovať medzi svojimi vlastnými emóciami a emóciami iných, čo potom vedie k pocitom zmätku a izolácie.

Neprehliadnite: Títo muži sa extrémne rýchlo zamilujú: Hneď po rozchode si bez problémov nájdu niekoho iného

Tieto ženy akosi prirodzene volia veľmi silných partnerov, po ktorých boku sa však ich pocit osamelosti znásobuje. Mali by si k sebe skôr vyberať citlivejších jedincov, s ktorými dokážu vytvoriť pekné puto a vzájomný súlad. Hodia sa k nim v tomto zmysle Panny a Ryby.