Presunúť na hlavný obsah

Táto dvojica patrí medzi najmenej kompatibilnú: Akému spojeniu je lepšie sa vyhnúť?

Partnerské vzťahy

Niektoré dvojice pre seba skrátka nie sú stvorené. Vieme, ktorému spojeniu je lepšie sa vyhnúť v partnerskom živote. Teda pokiaľ si chcete ušetriť slzy a zlomené srdce.

Spojenie, ktoré nemá veľkú vzťahovú perspektívu

Lev a Panna vo všeobecnosti nevychádzajú veľmi dobre, pokiaľ ide o budovanie vzťahu. Ak ide o ich kompatibilitu, ohnivé znamenie Leva je príliš hrdé a často vo vnímané Pannami ako namyslené. Na druhej strane, romantická Panna môže byť na vkus vášnivého Leva až príliš jemná.

Na začiatku ich vzťahu vždy bojujú pri hľadaní spoločného základu. Často sa stáva, že Levova arogantná povaha a neustála potreba chcieť byť v centre pozornosti, naruší Panne útočisko, ktoré je pre ňu absolútne nevyhnutné. 

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

V láske medzi Levom a Pannou vidíme, veľké rozkoly. Je totiž rozdiel v prvkoch, ku ktorým tieto dve znamenia patria. Zatiaľ čo Lev je ohnivé znamenie, čo vysvetľuje jeho vášnivú povahu, Panna je na druhej strane zemským znamením, ktoré stojí nohami pevne na pri zemi. A to sa v emocionálnej oblasti prejavuje.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Táto odlišnosť základných prvkov môže spôsobiť problémy ich v komunikácii, pretože veľmi často nedokážu pochopiť vzájomnú perspektívu.

Čo sa týka sexu, Lev ako živel ohňa, vnáša do postele veľkú energiu a vášeň, no zároveň túži byť v chválený. Panna je naopak tichá a plachá a nedokáže prejaviť nadšenie, ktoré chce Lev v posteli. To veľmi sťažuje ich vzájomnú intimitu. Pyšného Leva môže uraziť nedostatočná angažovanosť Panny na ich sexuálnych aktivitách. Toto spolu s celkovo zlou chémiou, ruší ich intimitu a akékoľvek súznenie.