Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sa radia medzi najakčnejších: Čakajú vás s nimi dobrodružstvá, treba si však u nich dať pozor na neveru

Partnerské vzťahy

Sú mimoriadne aktívni, akční a nudiť sa pri nich rozhodne nebudete. Avšak v láske to s nimi nebýva najjednoduchšie. Pravidelne to totiž hrajú na dve strany.

O zábavu s nimi budete mať na celý život postarané, neveru však vnímajú ako prirodzenú

V astrológii aktívne znamenia zverokruhu nielen športujú alebo zdvíhajú závažia, ale dbajú na to, aby ukazovali vlastné úsilie a cestovateľského ducha. Stále sú niekde a nuda pri nich ani náhodou nehrozí. Medzi najakčnejšie znamenia sa jednoznačene radia Levy. Sú vynikajúcimi vodcami. Často uprednostňujú úspechy vo všetkom, čo robia pred ostatným. Neustále pracujú na zlepšovaní svojich zručností a udržiavaní pozitívneho prístupu vo veciach, ktoré chcú dosiahnuť. 

Neprehliadnite: Títo muži sa extrémne rýchlo zamilujú: Hneď po rozchode si bez problémov nájdu niekoho iného

Užívajú si aktivity, ktoré vyhovujú ich komfortnej zóne. Zbožňujú cestovanie a vždy sú pri všetkom, čo je akčné a dobrodružné. Sú tiež odvážni a silní. No a daní muži by nikdy nezradili ľudí, ktorí sú na nich závislí z hľadiska víťazstiev a úspechov. Čiže o zábavu máte pri nich postarané za každých okolností. Avšak napríklad také slovo ústup, v ich slovníku neexistuje.  Všetko, čo robia, je u nich maximálne premyslené, tak aby to vyhovolalo najmä im. V tejto oblasti neberú ohľad na iných.

Čítajte tiež: Mal som v posteli veľa žien a nikdy som sa neplánoval usadiť: Zmenila to až táto žena, ktorá ma nakoniec odmietla

Navyše takmer vždy to hrajú na dve strany. Ak majú po svojom boku partnerku, veľmi často je v ich živote aj ďalšia žena, ktorá vypĺňa chvíle, kedy sa nudia. Najhoršie je, že to berú úplne normálne a v ich ponímaní je to prirodzené. Pokiaľ sú neverní oni, nič čudné sa im na tom nezdá, no sami by to tolerovať nedokázali.