Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sa radia medzi najväčších extrovertov: Rozhodne to vo vzťahu s nimi nebudete mať jednoduché, na toto sa pripravte

Partnerské vzťahy

Patria do kategórie veľkých extrovertov, užívajú si pozornosť okolia, no vo vzťahu s nimi to určite nebudete mať najjednoduchšie. Ktorí muži sú v tejto nie príliš lichotivej kategórii?

1. Blíženci

Blíženci majú v sebe neuveriteľnú zvedavosť a vrodený talent na komunikáciu. Sú to spoločenskí chameleóni, ktorí sa bez námahy zapájajú do rozhovorov a spájajú sa s ľuďmi zo všetkých oblastí života. Extrovertná povaha Blížencov z nich robí vynikajúcich rozprávačov, ktorí dodávajú každému stretnutiu prvok vzrušenia a živosti. Avšak vzťahy s nimi sú mimoriadne komplikované a náročné. Potrebujú dávať často najavo svoju dôležitosť, čo sa prejavuje vo veľkom práve v partnerskej sfére. 

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

2. Lev

Muži narodení v znamení Leva sú známi svojím šarmom, milosťou a veľkou dávkou excentrickosti. Majú prirodzenú schopnosť spojiť sa s ostatnými na hlbokej a zmysluplnej úrovni. Extrovertná povaha im dáva priestor bez námahy orientovať sa v spoločenských situáciách, čím zabezpečujú, že sa každý cíti vypočutý a ocenený. Ich prítomnosť dodáva nádych elegancie každému stretnutiu. Avšak v milostnej sfére sú mnohokrát vypočítaví a sebeckí. Preto ich vzťahy nebývajú trvácne a dlhodobé. Máloktorá žena ustojí ich povahu, ktorá kladie na prvé miesto vlastné blaho. 


3. Vodnár

Sociálni vizionári Vodnári majú jedinečnú zmes extroverzie a intelektuálnej zvedavosti. Nesú v sebe silnú túžbu spojiť sa s ostatnými na hlbšej úrovni a zapojiť sa do rozhovorov, ktoré spochybňujú spoločenské normy. Ich extrovertná povaha im umožňuje inšpirovať a zhromaždiť sa okolo sociálnych vecí a inovatívnych nápadov. No opäť oblasť vzťahov nebýva príliš naplnená. Myslia viac na seba, vlastné potreby a do úzadia kladú všetko ostatné. Na to, že by sa zamýšľali aj nad vaším šťastím, môžete veru zabudnúť. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu