Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 20.5.-26.5.: Týždeň nabitý emóciami, zvratmi, ale aj novými príležitosťami na napredovanie

Zábava

Čaká nás skutočne zaujímavý týždeň nabitý širokým spektrom emócií. Na jednu vec si treba dať pozor a vyvarovať sa tiež určitých krokov. Čo nás neminie?

Baran

Tento týždeň je najlepšie, ak skúsite prijať silu pozitívnych afirmácií. Začnite každý deň potvrdením svojich cieľov, zámerov a túžob. Hovorte o nich s istotou a presvedčením, s vedomím, že vesmír počúva a je pripravený vás podporiť. Či už ide o prejav lásky, úspechu alebo kariérnych vecí, verte v silu svojich slov, ktoré formujú vašu realitu.

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Býk

V tomto čase je dôležité prijať zmenu s dôverou a optimizmom. Život je plný nečakaných zvratov a vaša schopnosť prispôsobiť sa a prosperovať v každej situácii vám dobre poslúži. Dôverujte sami sebe a pamätajte, že každá výzva je príležitosťou na rast a transformáciu. To by ste sa mali naučiť a začne sa vám dariť. 

Blíženci

Prijmite spontánnosť, dovoľte si vyjsť zo svojej komfortnej zóny a objavujte nové zážitky. Či už skúšate nový koníček, spájate sa s rôznymi ľuďmi alebo sa vydávate na improvizované dobrodružstvo, buďte otvorení neočakávanému. Prijatie spontánnosti môže viesť k vzrušujúcim objavom a osobnému rastu.

Rak

Je v poriadku ukázať svoju citlivú stránku a požiadať o podporu, keď je to potrebné. Tým, že si dovolíte byť autentickí a otvorení, prehĺbite spojenie s ostatnými, zažijete hlboký rast.  Prijmite svoju individualitu a nechajte lásku, aby si vás našla, keď to najmenej čakáte. 

Lev

Využite silu vďačnosti. Každý deň si nájdite chvíľku na zamyslenie sa nad požehnaniami vo vašom živote a vyjadrite im uznanie. Vďačnosť vám nielen pozdvihne náladu, ale pritiahne do vášho života aj viac pozitivity a hojnosti. Pestujte si teda postoj vďačnosti a sledujte, ako sa pred vašimi očami dejú zázraky.

Panna

Začnite každý deň stanovením zámerov a potvrdením svojich cieľov. Opakujte afirmácie, ktoré s vami rezonujú, ako napríklad "Som schopný dosiahnuť svoje sny". Kultivácia pozitívneho myslenia pritiahne do vášho života úspech. Teraz máte ideálny čas na dobré zvraty v živote, čakajú vás skutočne výnimočné príležitosti.

Váhy

Venuša prináša do vašich vzťahov vlnu vášne a romantiky. Či už ste single alebo máte partnera, očakávajte zmysluplné spojenia a úprimné rozhovory. Nájdite si čas na to, aby ste svoje pocity vyjadrili otvorene a úprimne, pretože to prehĺbi putá medzi vami a vašimi blízkymi.

Škorpión

Dovoľte si otvoriť sa a zdieľať svoje skutočné pocity s tými, ktorým dôverujete. Zraniteľnosť nie je znakom slabosti, skôr je to odvážny čin, ktorý podporuje hlbšie spojenia a emocionálnu intimitu. Preto, keď cítite nejaké krivdy, otvorene o tom hovorte. Pomôže vám to v budúcnosti napredovať.

Strelec

Tento týždeň si dovoľte oslobodiť sa od rutiny a prijmite vzrušenie z neznáma. Nezáleží na tom, či sa to týka skúšania nových vecí, objavovanie miest alebo vyslovenie áno na nečakané pozvanie, dôverujte vedeniu vesmíru, keď sa vydáte na tieto dobrodružstvá. Pamätajte, že najkrajšie chvíle života sa často objavia, keď ich najmenej čakáme.

Kozorožec

Vaša tvrdá práca a odhodlanie sa vyplácajú a tento týždeň sa môžu objaviť príležitosti na postup. Zamerajte sa na svoje ciele a udržujte si disciplinovanú pracovnú morálku. Vašu odvahu si všimnú nadriadení aj kolegovia, čím sa pripraví cesta k profesionálnemu rastu a uznaniu.

Vodnár

Prichádza čas venovať sa sebe a vlastným potrebám. Dôverujte intuícii a počúvajte, čo vaše telo potrebuje. Nezabudnite uprednostniť starostlivosť o seba a vyživovať myseľ, telo a dušu, aby ste si udržali rovnováhu a vitalitu. Je to pre vás nesmierne dôležité.

Neprehliadnite: 3 najkompatibilnejšie znamenia zverokruhu pre šťastné manželstvo: Títo ľudia sú na neho predurčení

Ryby

Čaká vás transformačný týždeň. Prijmite silu odpustenia. Či už ide o odpustenie si chýb z minulosti alebo o poskytnutie milosti iným, uvoľnenie rozhorčenia otvára dvere k uzdraveniu a rastu. Dovoľte súcitu voľne prúdiť k sebe aj k ľuďom okolo vás. V odpustení nájdete slobodu napredovať s ľahkosťou a gráciou.