Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 13.5.-19.5.: Obdobie plné vzrušenia, ale aj stabilizácie a nových vzťahov

Zábava

V polovici mája si prídu na svoje všetky zamilované dvojice, ale aj tí, čo zbožňujú dobrodružstvá. Čo si pre nás nový týždeň pripravil?

Baran

Planetárne usporiadanie vás povzbudzuje, aby ste svoje pocity vyjadrili otvorene a úprimne. Komunikácia je kľúčová, preto sa neváhajte podeliť o svoje myšlienky a emócie s partnerom. Tento týždeň dávajte veľký pozor na svoju fyzickú pohodu. Pri hektickom tempe života je nevyhnutné uprednostniť starostlivosť o seba.

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Býk

V srdcových záležitostiach bude vášeň tento týždeň vašou vedúcou silou. Prejavte svoje túžby otvorene a nebojácne. Venuša sa zosúlaďuje s Uránom, prináša nečakané iskry a elektrizujúce spojenia. Prijmite spontánnosť a nechajte lásku viesť cestu.

Blíženci

Nájdite si čas na vypočutie potrieb a túžob partnera a nebojte sa podeliť o svoje. Autentická komunikácia povedie k pevnejším putám a hlbšiemu pocitu lásky a porozumenia. Nastáva u vás aj vytúžený stav stabilizácie. 

Rak

V oblasti kariéry a ambícií vás hviezdy povzbudzujú, aby ste využili svoju vrodenú kreativitu a intuíciu. Dôverujte svojim inštinktom, keď čelíte dôležitým rozhodnutiam v práci. Vaša jedinečná perspektíva a inovatívne nápady môžu viesť k prelomom a uznaniu od najvyšších. 

Lev

Tento týždeň je láska vo vzduchu a vaša charizma je na historickom maxime. Ak ste vo vzťahu očakávajte, že budú lietať iskry, keď s partnerom zdieľate romantické chvíle plné vášne a spojenia. Slobodné Levy môžu priťahovať niekoho, kto má rovnakú chuť do života a dobrodružstva. Využite príležitosti na prehĺbenie väzieb alebo zapálenie nových plameňov.

Panna

Panna, tento týždeň vás nabáda, aby ste uprednostnili svoje blaho. Je vhodný čas na prehodnotenie vášho životného štýlu. Zaraďte do svojej rutiny pravidelné cvičenie a dostatočný odpočinok. Venujte pozornosť akýmkoľvek príznakom stresu alebo napätia a cvičte techniky všímavosti, aby ste ich zmiernili. Pamätajte, že zdravé telo živí zdravého ducha.

Váhy

Finančné záležitosti si môžu tento týždeň vyžadovať starostlivú pozornosť. Zaujmite vyvážený prístup k rozpočtu a výdavkom, uprednostnite praktickosť pred extravaganciou. Vo vzťahoch sa prehĺbi obrovská vášeň, čo vás posunie do nového levelu. 

Škorpión

Tento týždeň, vás kozmická energia nabáda, aby ste sa zamerali na pestovanie vašich najbližších vzťahov. Bez ohľadu na to, či ste slobodní alebo v oddanom partnerstve, komunikácia bude základom. Vyjadrite svoje túžby a obavy otvorene a nevyhýbajte sa riešeniu akýchkoľvek pretrvávajúcich problémov. Slobodní Škorpióni sa môžu cítiť priťahovaní človekom, ktorí zdieľa ich vášne a intenzitu. Prijmite zraniteľnosť a nechajte svoje emócie viesť vás.

Strelec

V tomto čase bude milostný život zažívať nával vášne a vzrušenia. Či už ste single alebo vo vzťahu, energia Venuše zvyšuje váš šarm, príťažlivosť a priťahuje romantické príležitosti. Ak ste v páre, očakávajte zmysluplné rozhovory s partnerom. Ak ste single, nebuďte prekvapení, keď zistíte, že upútate pozornosť niekoho zaujímavého. Nechajte svoje srdce otvorené novým možnostiam a užite si dobrodružstvo!

Kozorožec

Tento týždeň sa láska môže cítiť ako pokojná oáza uprostred chaosu. Venuša vás zaleje pokojom a povzbudí vás, aby ste prehĺbili emocionálne vzťahy. Slobodných upúta niekto, kto stelesňuje stabilitu a úprimnosť. Pre tých, ktorí sú vo vzťahoch, komunikácia plynie bez námahy a posilňuje puto medzi vami a vaším partnerom.

Vodnár

V profesionálnej oblasti môžete zistiť, že prekypujete inovatívnymi nápadmi a kreatívnymi riešeniami. Verte svojim inštinktom a nebojte sa myslieť mimo rámca. Vaša jedinečná perspektíva môže viesť k vzrušujúcim príležitostiam na pokrok alebo spoluprácu. Zostaňte otvorení spätnej väzbe od kolegov alebo mentorov, pretože ich postrehy by sa mohli ukázať ako cenné, pri navigácii v akýchkoľvek rozhodnutiach súvisiacich s kariérou.

Neprehliadnite: 3 najkompatibilnejšie znamenia zverokruhu pre šťastné manželstvo: Títo ľudia sú na neho predurčení

Ryby

Ryby, vaša emocionálna hĺbka priťahuje ostatných bližšie k vám. Váš súcit a empatia budú na plnej čiare, vďaka čomu budete neodolateľní pre svojho partnera alebo potenciálne milostné záujmy. Využite túto príležitosť a prehĺbte svoje vzťahy prostredníctvom úprimných rozhovorov a spoločných zážitkov.