Presunúť na hlavný obsah

Prišiel mi do života, keď som nechcela žiadneho muža: Týmto ma nakoniec presvedčil, aby som to s ním skúsila

Sex a vzťahy

Simona si po poslednom vzťahu povedala dosť. Dala mužom jasnú červenú, no v tom jej nečakane prišiel do života nový sused, s ktorým to skutočne iskrilo. Nechcela mu dať šancu, nakoniec ju presvedčil, aby to s ním skúsila.

Povedala som si dosť 

Simona nemala v láske doposiaľ dobré skúsenosti. Našťastie však nemala ešte zlomené srdce, pretože ani jedného z jej bývalých naozaj nemilovala. To však neznamenalo, že títo muži ju nesklamali, a že sa necítila oklamaná, využitá, či dokonca podvedená. „Tak som si povedala dosť a rozhodla sa dať si od chlapov chvíľu pokoj,“ objasňuje hneď na úvod svojho príbehu Simona.

Mohlo by vás zaujímať: Stretli sme sa na dovolenke a prežili krátky románik: Bola to pekná spomienka, no potom mi prišiel do života znova

Zdalo sa, že osud ma chce skúšať 

No zdalo sa, že osud, ak to tak môžeme nazvať, ju začal skúšať vo chvíli, keď sa vedľa jej bytu nasťahoval Marek. Sexi, vysoký, vyšportovaný, s milým úsmevom a charizmou a sexepílom na rozdávane. Simona stále čakala, kedy sa k nemu pridá nejaká sexi priateľka, pretože neverila, že by takýto chlap bol slobodný, no čakala márne, žiadna sa neobjavila ani po troch mesiacoch: „Chcela som ho pozdraviť ako sa na dobrú susedku patrí, ale kvôli môjmu rozhodnutiu som to hneď zamietla. Nakoniec zaklopal na dvere môjho bytu on a ja som bola vyvedená z miery. Predstavil sa a ja som ho automaticky pozvala ku mne na kávu. Dali sme sa do reči a jednoducho tá iskra prebehla a viem, že som v tom nebola sama. Pri žiadnom mojom bývalom som sa necítila ako tá povestná školáčka, ktorá nevie ani čo povedať a je celá zahanbená hneď, keď sa s ním lúči, a keď si spomenie, čo za hlúposti to pred ním tárala,“ pokračuje Simona, ktorá Mareka stretávala aj na rannom behu, mali teda aj spoločné hoby.

Čítajte tiež:  Bola som pripravená začať nový život, keď sa mi predo dvermi objavil muž z toho starého: Musela som sa rozhodnúť

Keď ma pobozkal, objavilo sa mi v hlave výstražné svetielko 

Z jedného večera sa stalo hneď niekoľko susedských, spoločne strávených večerov až ju v jeden z ničoho nič Marek pobozkal: „Zháčila som sa, a hoci som to chcela, v momente ako som ho mala na sebe, sa mi v hlave objavilo výstražné svetielko. V panike, aby som sa nespálila, veď toto je môj sused a nemôžem sa sťahovať, keby sa niečo pokazilo. Viem, zaujímavé uvažovanie na to, že ma ešte len pobozkal, už som sa aj sťahovala, ale takto mi to preblesklo hlavou,“ prezrádza podrobnosti jej uvažovania. 

Vraj mu za ten risk a čakanie stojím 

Marek odišiel a Simona sa mu asi mesiac úmyselne vyhýbala. Nakoniec opäť zaklopal na dvere jej bytu a na rovinu jej povedal, že nevie, čo sa jej stalo v minulosti, ale každý máme svoju minulosť a keby mu dala šancu, dozvedela by sa, že aj on sa škaredo popálil. Bolo to však už dávno, odvtedy prešiel kus cesty, dokonca sa presťahoval: „A že mi nemôže nič sľúbiť, pretože by to bolo pokrytecké, ale naozaj má záujem, pretože cíti, že si rozumieme a že on tomu chce dať šancu. Vraj sa musím rozhodnúť teraz ja, či mi stojí za ten risk a on na oplátku na mňa počká, kým sa na to nebudem cítiť, pretože on cíti, že ja mu za to čakanie stojím. Po tomto monológu odišiel a ja som celý večer aj noc rozmýšľala, čo urobiť,“ opisuje Simona. 

Neprehliadnite: Páčil sa mi, priťahoval ma, skvele som sa s ním bavila: Škoda len, že som bola jeho stávka

Vraj mi to dá aj na papier, ale nech ho už pobozkám 

Nakoniec Simonu presvedčila jedna vec. A síce tá časť vety, v ktorej povedal, že na ňu počká. Od žiadneho muža pred ním nepočula, že by na ňu počkal, práve naopak. Každý mal naponáhlo. Jeden si potreboval od nej oddýchnuť, ďalší sa nemohol dočkať prvej spoločne strávenej noci a posledný mal naraz rozbehnutých okrem nej aj iné príležitostné vzťahy s ďalšími ženami. Takže sa rozhodla: „Tentoraz som zaklopala na dvere jeho bytu ja  a mala svoj monológ o tom, že do toho idem, pretože tiež pri ňom cítim, čo pri žiadnom inom. Potom som ešte žartom, ale možno aj tak trocha vážne dodala, že keby to nevyšlo, bývala som v tomto paneláku prvá, takže sťahovať by sa musel on. Zasmial sa na tom, ale súhlasil. Vraj mi to dá aj na papier, ak chcem a nech ho už pobozkám,“ dodáva na záver Simona, ktorá zatiaľ neľutuje, pretože každým dňom sa ukazuje, že Marek je muž nielen slov, ale predovšetkým činu.