Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do dvoch mužov súčasne: Keď som si mala vybrať, rozhodla jedna vec

Sex a vzťahy

Anabele sa dostalo vyznaní od dvoch mužov súčasne. Jedného z nich poznala dlhé roky, pretože boli priateľmi. Toho druhého stretla len nedávno, ale veľmi silne ju to k nemu ťahalo od začiatku. Zistila, že ich oboch miluje. Tak ako sa rozhodnúť len pre jedného?

V tom momente, keď mi ju predstavil, žiarlila som 

Anabela mala príležitostné romániky, ale nikdy z toho nebolo nič vážne. Vždy jej na dotyčnom nakoniec niečo prekážalo. Po jej boku bol však už dlhé roky jej priateľ, muž, ktorého prakticky brala ako rodinu. Vždy tu bol pre ňu, vždy ju vypočul, keď bola šťastná, ale aj sklamaná. No nikdy o ňom neuvažovala ako o svojom partnerovi, s ktorým by prežila svoj život. Až jedna skutočnosť ju nakopla k tomu, keď si uvedomila, ako veľa pre ňu znamená: „Moment, keď mi Samuel po rokoch predstavil svoju priateľku, pričom to bolo prvýkrát za celé tie roky, čo sa poznáme, že mi niekoho predstavil. Vedela som, že je to asi vážne, ale v tom momente mi došlo aj niečo iné. Ja som jednoducho žiarlila na to, že s ním trávi čas, že ten čas zrazu nemá na mňa. Začali mi chýbať naše spoločné chvíle a nechcela som si pripustiť pravdu,“ hovorí na úvod svojho príbehu Anabela. 

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do brata môjho muža: Keď na to prišla moja svokra, urobila niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo

Prišiel do môjho života ako odpoveď na môj zmätok

Do tohto zmätku však vstúpil ďalší muž, Hugo: „Bol to prototyp chlapa, ktorý vás dostane v momente, ako sa na vás zadíva dlhšie než 5 sekúnd, aj to možno preháňam. Mal o mňa záujem, išiel na to celkom zhurta. Jedno rande vystriedalo druhé a mne sa skutočne páčil a naviac aj neskutočne priťahoval. Bola medzi nami chémia a vášeň, po čase došlo aj na sex, ako inak úžasný, inak ho ani neviem opísať. Myslela som si, že Hugo prišiel práve teraz do môjho života, aby vyriešil môj citový zmätok okolo Samuela. No potom sa to akosi skomplikovalo ešte viac,“ pokračuje Anabela, ktorej Samuel jedného večera zazvonil pri dverách a doslova jej vyrazil dych týmito svojimi slovami. 

Čítajte tiež: Dala som mu šancu a zamilovala sa: Vedela som, že mi ublíži ešte skôr než som si ho pustila do postele

Prišiel, aby mi povedal jednu pravdu 

Samuel jej prišiel povedať, že s Rebekou, ako sa jeho dotyčná priateľka volala, je koniec. Vraj si uvedomil jednu dôležitú vec: „Vraj to nikdy nemohlo vyjsť s ňou ani so žiadnou inou, pretože ma celé roky v hlave a srdci len mňa. Vraj vie, že ho beriem ako svoju bútľavú vŕbu, ako priateľa, ku ktorému sa chodím vyplakať, ale ani to mu celé tie roky neprekážalo, pretože mi tak mohol byť aspoň na blízku. Vraj vie, že riskuje naše priateľstvo, ale musel s pravdou raz a navždy von. Potom odišiel a nechal ma tam stáť s tým, že je na mne ako s tým naložím,“ prezrádza vývoj udalostí Anabela, ktorá ani nevie ako, uvedomila si, že ich miluje oboch, Samuela aj Huga. Keďže je pre ňu prípustný vzťah len s jedným mužom, riešila ďalšiu dilemu... Koho si vybrať, keď jeden aj druhý ju miluje? „Koho milujem ja?“ Pýtala sa vtedy samej seba. 

Neprehliadnite: Mesiace som o ňom snívala a myslela si, že je to playboy: Keď si ma konečne všimol, všetko bolo inak

Základom pevného vzťahu je... 

Trvalo to možno týždeň než sa napokon rozhodla. Bolo to ťažké, ale prevážila jedna jediná vec, v ktorej mal navrch tento muž: „Jedna múdra žena mi raz povedala, že základom pevného vzťahu je priateľstvo. Ak nemá vzťah tento základ, potom sa ľahko môže stať, že po rokoch, keď vášeň a chémia už viac nebudú také silné ako na začiatku, bude nás dvoch toto držať pohromade viac než by som verila. Preto som si vybrala Samuela, pretože som ho poznala roky v dobrých aj zlých časoch. Naše priateľstvo je našu výhodou, prečo by nám to naozaj mohlo vyjsť,“ vysvetľuje na záver svoje rozhodnutie Anabela, ktorá mu dala šancu a dodnes, sú to už dva roky, neľutuje.