Presunúť na hlavný obsah

Dala som mu šancu a zamilovala sa: Vedela som, že mi ublíži ešte skôr než som si ho pustila do postele

Sex a vzťahy

Dominika sa nechcela zamilovať do muža, o ktorom bola presvedčená, že skôr či neskôr bude kvôli nemu trpieť. Stalo sa. Najskôr sa utešovala, že si chce s ním len užiť, potom už bolo neskoro, pretože sa zamilovala. V jednej chvíli sa zdalo, že ju aj on miluje, napokon prišiel s týmito slovami...

Stále som ho odbíjala, napokon povedal, že si počká, až prídem sama 

Dominika sa mala v živote podľa vlastných slov dobre. Mala dobrú prácu, vďaka ktorej si dokázala aj našetriť, kúpila si byt, mala priateľov a skvelú rodinu. Vlastne mala všetko, čo k životu potrebovala, okrem jednej veci. Nemala šťastie v láske. Keď bola mladá, nepekne sa popálila na mužovi, ktorý nevedel, čo chce, tak to musel hľadať u všetkých žien. Preto sa po skončení vzťahu s ním zaprisahala, že sa sústredí na kariéru a svoj život. Na roky mužov z hlavy vypustila, hoci nebola samozrejme slepá, ak sa nejaký výstavný kus v jej blízkosti nachádzal. Taký bol aj jej kolega z iného oddelenia Dávid: „Registrovala som ho od začiatku, ako som do firmy nastúpila, ale odbila som každý jeho pokus o zblíženie. Nakoniec mi povedal, že je to v poriadku a počká, keď prídem ja za ním. Len som sa usmiala a nechápala, prečo by som mala za ním pribehnúť,“ opomína hneď na začiatku Dominika. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som stretla bývalého a dozvedela sa, že ma chcel požiadať o ruku: Ja hlúpa som ten vzťah sabotovala

Prestala som hrať hru na nedostupnú a poddala sa tomu 

No po rokoch samoty jej skutočne začal chýbať ľudský kontakt, kontakt s mužským telom a v jednej chvíli sa pristihla, že po ňom na obede pokukuje akosi pričasto. Všimol si to nepochybne aj on, ale podľa jej slov čakal. „Nechcela som mu dopriať zadosťučinenie, že som za ním predsa len pribehla, ale po presvedčovaní zo strany priateľov, že by som sa mala vykašľať na hru a nedostupnú a poriadne si užiť, som sa tomu poddala. Pozvala som ho na rande a bez mihnutia oka súhlasil, na moje prekvapenie, bez zbytočných samoľúbych komentárov,“ pokračuje vo svojom príbehu. 

Čítajte tiež: Povedala som mu, že je koniec, hoci som sa do neho v skutočnosti zamilovala: Bolo to však pre jeho dobro

Z nezabudnuteľných nocí láska, ktorá ju desila a oprávnene 

Z jedného večera vzišlo niekoľko ďalších, potom nezabudnuteľné noci plné vášne, pocity, ktoré v Dominike driemali roky sa predrali na povrch neriadenou rýchlosťou, a to ju desilo: „Cítila som, že medzi nami nejde len o sex. Že to už prerástlo v niečo viac. Rozprávali sme sa spolu, smiali, vyhľadávali sa, keď sme mali zlý deň v práci. Tak nejako som tušila, že je to príliš rýchle, príliš pekné a jednoduché, aby to bola pravda a ja som stretla svojho princa na bielom koni. Zamilovala som sa a povedala mu to vo chvíli, keď mi prišiel povedať to isté, ibaže s dodatkom, ktorý som nečakala,“ prezrádza ďalej. 

Vedela som, že mi ublíži skôr než som ho pustila nielen do postele, ale aj do srdca 

Dávid na jej slová o láske reagoval tak, že povedal, že ju miluje tiež. Ibaže sa do jeho života v ten najnevhodnejší čas, keď našiel šťastie po boku nej, vrátila jeho stará láska, s ktorou má nevyriešenú minulosť. Vraj o nej sníval roky a keď je teraz opäť v jeho živote, nedokáže jej nedať šancu, lebo by si to vyčítal do konca života: „A takto by sme my dvaja nikdy nemohli byť šťastní. Vraj je mu to ľúto, a vie ako mi ublížil, ale nemal ani potuchy. Tú bolesť som prežívala už druhý raz v živote, ibaže tentokrát to bolo ešte horšie. Lebo s ním som skutočne videla svoju budúcnosť. Neostalo mi iné len akceptovať jeho rozhodnutie, hoci som ho ešte dlho nenávidela za to, že dal predo mnou prednosť inej. Najhoršie na tom bolo, že som to o ňom vedela v momente, ako som si ho pustila nielen do spálne, ale aj do srdca. Vedela som, že mi skôr či neskôr ublíži a dovolila mu to. Tak mi treba...,“ dodáva na záver Dominika, ktorá je dnes z najhoršieho vonku, ale o žiadnu novú lásku ešte nestojí. 

Neprehliadnite: Ako mladý som po nej túžil, nakoniec som si vzal inú ženu: Osud nás aj tak znova spojil