Presunúť na hlavný obsah

Roky sme sa v práci so šéfom obchádzali: Stačila táto jedna situácia a chémia sa dala medzi nami krájať

Sex a vzťahy

Izabela pracovala pre svojho šéfa už celé roky. Do kontaktu prichádzali prakticky každý deň, no nemali sa príliš v láske. Všetko sa zmenilo, keď sa rozhodla pre jednu zmenu a službu svojmu dobrému kamarátovi. Od toho večera sa chémia medzi ňou a jej šéfom dala doslova krájať.

Bavilo ma provokovať ho 

Izabela pracovala pre veľkú firmu v oblasti IT. Jej šéf, bol podľa nej arogantný playboy a takto ho vnímala celé roky. Prichádzali spolu do kontaktu prakticky každý deň, podávala mu správy, riešila dôležité veci vo svojom obore. Ako priznáva, hoci do náplne jej práce nepatrilo dráždiť jej šéfa, rada ho vytáčala. Vedela, že vyhadzov jej nehrozí, na si až príliš verila: „Bolo to v rámci normy. Vedela som, čo si môžem k nemu dovoliť a čo je už cez čiaru. Istým spôsobom ma však bavilo provokovať ho,“ priznáva bez okolkov Izabela. 

Mohlo by vás zaujímať: Roky som bola slepo zamilovaná do svojho šéfa: Potom som sa odvážila urobiť tento krok a to mi otvorilo oči

Keď som sa videla v zrkadle, neverila som 

Izabela patrila k ženám, ktoré si na vzhľad nepotrpeli. Do práce sa obliekala konzervatívne, nenosila vysoké podpätky a vlasy mala vždy pevne zviazané v cope. Jeden jej dobrý kamarát, ktorý pracoval v módnej brandži ju pre jedenkrát poprosil o láskavosť. Vraj či by mohla s ním ísť na jednu akciu umenia. Samozrejme, všetko hradí a o celú jej vizáž sa postará on: „Na takéto akcie som nikdy nechodila, ale povedala som si prečo nie. Hoci sa mi nechcelo ani príliš fintiť, nechala som sa plne v jeho rukách. Priznám sa, keď som sa videla v zrkadle, neverila som, že som to ja. Ani som sa ako ja necítila. Cítila som sa z toho nesvoja, ale povedala si, pre tentokrát si to užijem,“ prezrádza Izabela ďalej. 

Stretli sme sa a on neveril svojim očiam, no to ani ja... 

Čo čert nechcel alebo chcel, na aukcii stretla svojho šéfa, ktorý si ju sprvu nevšimol, ale napokon k nej pristúpil a bol značne nesvoj tentokrát on: „Akoby stratil reč. Pozval ma na šampanské. Ibaže z jedného pohárika sa stalo niekoľko. Alkohol nám rýchlo stúpal do hlavy a nakoniec sme sa pristihli pri tom, že sa spolu skvele bavíme a smejeme viac než dve hodiny. Zistili sme, že toho máme aj veľa spoločného, okrem práce. Nakoniec z neho vyšlo, že mi to takto pristane oveľa viac než v práci a mala by som sa takto obliekať. Povedala som, že možno dám na jeho radu. Potom som sa s ním rozlúčila a išla domov,“ opisuje vývoj udalostí. No zároveň priznáva, že od toho večera v ňom videla oveľa viac než len arogantného playboya, za ktorého ho mala. Nielen, že zmenila názor, ale musela si priznať, že ju očaril ako muž a začal priťahovať ako už dlho nikto pred ním. 

Čítajte tiež: Mala som nadštandardné vzťahy so svojím šéfom: Nikdy by mi však nenapadlo, ako ďaleko to môže zájsť

Len dúfam, že to cíti rovnako, lebo sa ešte nevyjadril 

Nasledujúci pracovný týždeň prebiehal skutočne zvláštne. Všimla si, že ju jej šéf pozýva do svojej kancelárie akosi častejšie: „Cítila som to... Vyhľadával ma a keď sme sa ocitli v jednej miestnosti sami dvaja, napätie  a chémia sa dali medzi nami krájať. Nechcela som však prekročiť hranicu šéf a zamestnankyňa. Urobil to však za nás. Pozval ma na večeru. Súhlasila som pod podmienkou, že nech z toho vznikne čokoľvek, moju prácu to neovplyvní. Z jedného večera sa vykľuli ďalšie a dnes to spolu ťaháme už nejaký ten mesiac v tajnosti vo firme. No nejde len o chémiu, myslím, že som sa do neho zamilovala. Len dúfam, že to cíti rovnako, pretože sa ešte nevyjadril,“ dodáva na záver svojho príbehu na pokračovanie Izabela. 

Neprehliadnite: Začala som si so svojím šéfom. To, čo bolo nevinným flirtom, sa zmenilo na pohromu

 

- Najčítanejšie -