Presunúť na hlavný obsah

Ženatý šéf chcel so mnou tráviť dovolenku: To, čo robil za chrbtom ženy, bolo cez, ale nenaletela som v skutočnosti ja?

Partnerské vzťahy

Ako asistentka vplyvných manažérov a riaditeľov som bola zvyknutá na rôzne sexuálne narážky, no že to zájde až takto ďalej, by som nikdy nepovedala.

V práci som bola vždy spokojná, mala som šťastie na dobrých šéfov a chodila som tam rada. Ako asistentka v nadnárodnej spoločnosti som musela byť vždy perfektne upravená, ale neprekážalo mi to, práve naopak. Páči sa mi, keď má žena sukňu a elegantný štýl obľubujem aj v bežnom živote. S tým však idú ruka v ruke rôzne reči, či už zo strany vnútra spoločnosti alebo klientov, ale na tie som si za tie roky zvykla. Spočiatku mi to lichotilo, potom som sa miestami cítila len ako objekt záujmu a neskôr som to začala brať s nadhľadom. Ak mi však zalichotil krásny chlap, vždy ma to potešilo a skrášlilo mi to deň. Som si istá, že na asistentku si toto dovolia, keby som mala možno vyššiu pozíciu, nikdy by mi muži neprejavovali toľkú náklonnosť.

Čítajte tiež: Môj muž na dovolenke vyzradil, čo ho na sexe so mnou trápi: Pred touto ženou ma tým totálne ponížil

Začalo to darčekmi, ktoré mi nechával na stole

V istom momente mi začal do firmy niekto neustále posielať kytice kvetov s tajnými odkazmi, ktoré na seba nadväzovali. Môj šéf si ma však doťahoval, že kto asi za tým môže byť a nikdy by mi nenapadlo, že by to mohol byť práve on. Celý čas sledoval moje reakcie a snažil sa mi dostať pod kožu najskôr nenápadne, aby zistil, či neskôr budem mať záujem o niečo viac. To som však po celý čas netušila. Vedela som, že je ženatý, ale pri takýchto vplyvných mužoch to, že máte manželku, žiaľ, niekedy nič neznamená. Nezastaví ich totiž nič. Keď si niečo zaumienia, dostanú to. Zrejme to majú zakódované v krvi a bez toho by nikdy neboli tam, kde sú. 

Po čase sa mi začali objavovať na stole darčeky v podobe kabeliek a šperkov. Dotyčná osoba si bola vedomá, že ženy práve tieto dve veci milujú. Pohybovala som sa v kruhoch mužov, kde luxusné kabelky a šperky sú na dosah a nie je to niečo, čo by si nemohli dovoliť. Vedela som preto, že to bude niekto z okolia, s kým sa stretávam.

Chcel ísť so mnou na dovolenku, tváril sa, že to bude služobná cesta

V jeden deň, keď som zostala nadčasy, šéf využil príležitosť, že sme sami a priznal sa, že za týmto celým je práve on. Bolo to práve začiatkom leta a chcel, aby som s ním išla na pracovnú cestu ako asistentka. Týždennú a pri more. Nepripadalo mi to ako služobná cesta, on sa však ohrádzal tým, že si tam prejdeme nasledovné projekty a že tam budeme mať väčší kľud pred dôležitou sezónou. 
Cítila som však z neho, že v skutočnosti chce ísť so mnou na dovolenku.

Nedá sa povedať, že by mi to celé nelichotilo, bol to veľmi atraktívny muž, ale stále som mala pred očami to, že má doma manželku a nechcem si s ním niečo začínať, kým nebude mať vysporiadané tieto veci. 
Nakoniec ma však vedel dostať presne tam, kde si zaumienil a začal sa náš románik. Čím viac som si ho k telu vpustila, tým príjemnejšie mi s ním bolo až som sa nakoniec zamilovala a to som si hovorila, že nemôžem dopustiť. 

Neprehliadnite: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Manželstvo z rozumu

Napokon prišla konečne reč na jeho manželstvo. Vysvetlil mi to po svojom a povedal mi, že manželstvo, ktoré má, je manželstvo z rozumu a s jeho ženou si všetko vysvetlili. Sú spolu kvôli synovi, kým nebude starší, ale mimo toho, si každý môže robiť čo chce. Dohodli sa, že kým ich syn nebude dospelý, nerozvedú sa a budú rešpektovať svoje vzťahy

Mne však čoraz viac začína prekážať, že je stále oficiálne ženatý a to aj napriek tomu, že sme spolu už dva roky. Rada by som s ním zdieľala spoločné bývanie a necítila sa ako milenka, hoci som jeho partnerka. Bojím sa však, že to bude brať z mojej strany ako nátlak a opustí ma. Kde však beriem istotu, že táto story, ktorú mi povedal, je 100% pravda a naozaj ma neberie len ako milenku?

Myslíte si, že naletela a ocitla sa len v úlohy milenky?

spolu hlasovalo 543 ľudí

- Najčítanejšie -