Presunúť na hlavný obsah

4 dôležité vzťahové fázy: Tretia často rozhoduje o vašej budúcnosti

Partnerské vzťahy

Na každom vzťahu treba pracovať. Teda v tom prípade, ak sa chcete dočkať šťastného konca.

Slepá zamilovanosť

Je krásna a väčšinou nečakaná. Spočiatku sa môže javiť ako obyčajné pobláznenie. A zrazu v tom lietate, ani neviete ako. Všetko je dokonalé, prehliadate akékoľvek varovné signály, idealizujete si doslova všetko. Toto prvé štádium lásky je pre mnohých i najobľúbenejšie. Postupne sa meníte z jednej osoby na dve - už nie ste viac len "JA", ale väčšinou "MY". Spolu s týmto prichádza prvá väčšia skúška, ktorá mnohé preverí a po čase vás núti zložiť si ružové okuliare. Začínate vnímať nedostatky partnera a veci trochu triezvejším spôsobom. Táto fáza je veľmi náročná,zvykne sa diať rýchlo a je to v podstate prvý test vzťahu. Ak ho zvládnete, čaká vás však niečo horšie. Zo začiatku.

Prečítajte si: Skutočná pravda o análnom sexe: 4 muži priznali, prečo je pre nich dôležitý

Prvé boje

Akonáhle sa dostanete do fázy, kedy to začína byť vážnejšie, prichádzajú prirodzene na rad prvé rozbroje, konflikty. Aj toto je súčasťou zdravé vzťahu. Ako spomíname na začiatku, dokonalé vzťahy neexistuje a menším aj väčšími rozpormi si prejdu všetky. Ak sa však menšie začnú nabaľovať, časom to môže prerásť do niečoho vážnejšieho a vznikne z toho skutočná skúška vášho vzťahu. Tu už ide do tuhého a v podstate sa rozhoduje o samotnej existencii vášho vzťahu. Ak to zvládnete, ste o krok bližšie k happyendu. Čo však k tomu potrebujete?

Snaha

Na to, aby ste sa dočkali "žili spolu šťastne až do smrti", potrebujete zvládnuť fázu 3 - snahu. Táto fáza, ktorá je veľmi dôležitá. Ak prekonáte konflikty a rozhodnete sa že chcete pracovať na vašom vzťahu, ste na dobrej ceste za šťastným koncom. Uvedomujete si, že vzťah si vyžaduje viac, ako len držanie sa za ruky, nežné dotyky. Ak obaja prejavujete snahu zabojovať o váš vzťah, tak máte veľké šance. Táto fáza je v poslednej dobe však skutočnou raritou. Pretože mnohí to vzdajú a jednoducho pracovať na niečom sa im nechce. A pritom môžete byť už tak blízko k vytúženému šťastnému koncu.

Mohlo by vás zaujímať: Vykašlite sa v posteli na postavu, dôležitejšie je to, čo s ňou dokážete: Tieto ženy vedia s mužmi dokonale manipulovať

Happyend?

Záverečná fáza je akýmsi cieľom pre všetky dvojice. Ak prekonáte konflikty, ak si uvedomíte, že chcete byť s partnerom po svojom boku, tak už vás nič nemôže zastaviť od toho, aby ste mohli spolu žiť naozaj v dobrom aj v zlom. 

Neprehliadnite: Milujem svojho švagra a okolie si to čoraz viac začalo všímať: Aj z tohto trojuholníka existuje cesta von

- Najčítanejšie -