Presunúť na hlavný obsah

Môj muž na dovolenke vyzradil, čo ho na sexe so mnou trápi: Pred touto ženou ma tým totálne ponížil

Partnerské vzťahy

Nikdy by mi nenapadlo, že práve na letnej dovolenke nebudem spoznávať svojho muža. Zrejme ho však postihla kríza stredného veku.

Už niekoľko rokov po sebe chodievame na dovolenku do Chorvátska. Obľúbili sme si ho natoľko, že sme sa pred časom rozhodli kúpiť taký náš prázdninový dom, ktorý zároveň aj prenajímame. Tento rok sme však urobili výnimku a pozvali sme na dovolenku aj našich priateľov. Nikdy som nemala rada spoločné hromadné dovolenky, predsa len, som radšej keď má každý svoje súkromie a nemám rada sa niekomu prispôsobovať. Môj muž je však veľmi spoločenský typ a vedela som, že mu to dobre padne. 

V jeden večer sme dokonca zistili, že kúsok od nás sú známi od mužovej strany a že by sme mohli usporiadať večierok u nás na terase s bazénom. 

Prečítajte si: Priateľka chcela sex ráno aj večer: Po roku som ju odmietol a nečakal som, že toto bude nasledovať

Oplzlé reči mužov a kríza stredného veku

Celý večer bola skvelá atmosféra a všetci sme sa zabávali. Alkohol doslova tiekol potokom a vrátila som sa tak trochu do čias svojej náruživej mladosti. Niektorí priatelia môjho muža mali podstatne mladšie partnerky ako som bola ja, ale nemám s tým problém. I keď, musím povedať, prekvapilo ma, koľko mužov si nájde v zrelom veku dievča okolo dvadsiatky. Chvíľkami ma to začalo až zneisťovať a tak som radšej do seba hodila ďalší pohárik vychladeného prosecca. 

Po polnoci to vyzeralo, ako keby aj naši muži mali dvadsať a ich oplzlé reči sa začali stupňovať. Svojho muža som tak videla po dlhšom čase, nakoľko keď máte malé dieťa, von na drink sa väčšinou striedate a tak som si ani len nevedela predstaviť, ako sa vlastne správa vonku, keď je trochu podgurážený alkoholom. 
Keď nás zostalo nad ránom už málo, debata sa začínala zvrtávať, kam inam, než do sexuálnej oblasti. Jedna z partneriek nášho známeho nemala problém a otvorene sa začala vypytovať, ako často majú sex. Keď som prišla do tohto „krúžku“, započula som, že téma sexuálnych zážitkov už bola poriadne rozbehnutá.

Pred touto ženou ma totálne ponížil

Môj muž sa otvorene rozprával s cudzími ženami o tom, čo robíme v posteli a ešte mu to prišlo náramne zábavné. Okrem toho, že preháňal a chcel sa stavať do roviny úbohého muža s nie úplne častým sexom (pričom si vymýšľal, ako to chlapi vedia a tak dlho sme spolu nemávali sex), nasledovalo ešte väčšie poníženie. Priznal sa, že mu nerobím orálny sex a ako chlapa ho to veľmi raní. Samozrejme, dievčatá ho hneď začali utešovať a jedna z nich si dokonca neodpustila poznámky typu, že to ona by nemohla bez toho byť a jej partner tiež nie. On to vyžaduje každé ráno  a len vďaka tomu majú perfektný vzťah (ako keby sme my nemali). Potom si neodpustila narážky na to, že ona by s tým taký problém nemala a chvíľkami začala flirtovať s mojím mužom, čomu sa on červenal a usmieval sa. Cítila som sa, akoby som tam ani nestála a bola pre nich vzduch.

Neprehliadnite: Na letnú dovolenku sme odišli ako zamilovaný pár, domov som sa vrátila sama: Nikdy som si nemyslela, že sa stane toto

Škoda len, že môj muž zamlčal jednu podstatnú vec, a to tú, že ani mne sa od neho nedostáva orálny sex už nejaký ten čas. Totálne ma v ten večer ponížil a ráno som hrala urazenú. Keď som mu povedala prečo, myslel si, že preháňam a zneužívam to, že je po búrlivej noci. Na nič si totiž nepamätal. Tí muži sa vedia zo všetkého vykrútiť, nemáte ten pocit?

Žiť však s predstavou, koľko toho a komu narozprával o našom intímnom živote je vec, ktorá mu na príťažlivosti rozhodne u mňa nepridáva a náš vzťah prechádza hlbokou krízou. 
Na jednej strane ľutujem, že som sa nechala presvedčiť na túto dovolenku, na strane druhej, nikdy by som sa nedozvedela, čoho je môj muž schopný...

Stalo sa vám niekedy, že vás muž dostal do podobne ponižujúcej situácie?

spolu hlasovalo 496 ľudí

Áno
219
Nie
277

- Najčítanejšie -