Presunúť na hlavný obsah

Boli sme spolu 7 rokov a potom mi kompletne zničil život: Keď mi povedal, že ma podviedol, prišla ďalšia rana pod pás

Partnerské vzťahy

Keď si myslíte, že sa vám sníva a ono je to realita. Vo vzťahu ma čakala jedna rana za druhou, ktorou mi muž kompletne zničil život a najhoršie na tom je, že ja som mu to dovolila.

Boli sme spolu 7 rokov a potom mi kompletne zničil život

Mali sme spolu nádherný vzťah, až na jeden problém – ja som túžila po dieťati a Peter ešte nie. Stále ma utvrdzoval v tom, že ešte máme čas, ale že jedného dňa chce mať aj on svoju rodinu. Čakala som a roky plynuli. Všetky moje kamarátky sa už tešili z prírastkov, ale ja, napriek tomu, že som bola niekoľko rokov zadaná a mala stabilný vzťah, nie. 

Čítajte tiež: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Boli sme spolu sedem rokov, môj vek sa zvyšoval a preto mi ťukali už biologické hodiny. On bol odo mňa starší o šesť rokov, takže na rodinu mal už tiež čas. Namiesto toho som sa jedného dňa dozvedela krutú správu s ešte krutejším koncom. Peter mal milenku a podvádzal ma.

Keď mi povedal, že ma podviedol, prišla ďalšia rana pod pás

To však nebolo všetko. Musel s pravdou von preto, lebo jeho milenka bola v očakávaní. Takže namiesto toho, že sme mali my dvaja dieťa, ho čakal so ženou, ktorú takmer ani nepoznal. Bol to definitívny koniec medzi nami dvomi. Petrovi sa narodil syn, dnes má dva roky. Ja som prišla o najlepšie roky môjho života kvôli mužovi, ktorému som sto percent dôverovala a ktorý ma ubezpečoval, že si spolu založíme rodinu. Dnes mám takmer štyridsať a nádej, že sa niekedy stanem mamou, ma pomaly, ale isto opúšťa. Nechala som si ním kompletne zničiť život. 

Neprehliadnite: Tieto znamenia čakajú v roku 2024 zásadné zmeny: Sťahovanie, zmena práce a rozchody budú formovať ich život odznova

To však nebolo všetko. Peter sa mi nedávno ozval, že ma stále miluje a že to bola chyba. Chce sa ku mne vrátiť, ale ja mu neviem odpustiť. Bola to jedna rana pod pás za druhou. Neviem si predstaviť, čo by ma po jeho boku v budúcnosti čakalo. Už to nebol v mojich očiach ten Peter, akého som celé tie roky poznala, ale úplne cudzí človek.