Presunúť na hlavný obsah

Medzi týmito dvojicami funguje dokonalá chémia, nikdy však nenájdu spoločné šťastie: Takémuto vzťahu sa radšej vyvarujte

Partnerské vzťahy

Príťažlivosť je medzi nimi neskutočná, no okrem chémie nemajú nič spoločné. Ktoré dvojice nenájdu spolu šťastie, hoci ich to k sebe neuveriteľne ťahá?

Hoci ich to k sebe neskutočne ťahá, majú veľký problém stáť jeden pri druhom, keď je to potrebné. Áno, chémia medzi nimi je neuveriteľná a o vášeň nemajú núdzu, no keď sa pokúšajú o niečo vážnejšie nastáva problém a to dosť zásadný. Rozchádzajú sa totiž v zásadných názoroch na život. 

Baran a Lev: Ohnivá fúzia

Keď sa dynamická energia Barana zrazí s odvážnym nadšením Leva, lietajú iskry! Obe znamenia zdieľajú vášeň pre dobrodružstvo a chuť do života, čím vytvárajú ohnivé a dynamické partnerstvo.

Mohlo by vás zaujímať: Môže byť zlý sex dôvod rozchodu? Natália zistila, že vo vzťahu ide o zásadný problém

Avšak, hoci sa neskutočne priťahujú, nedokážu nájsť spoločný prienik v zásadných otázkach. Len naozaj ťažko spolu prekonávajú životné výzvy. Aj preto je z dlhodobého hľadiska vzťah medzi nimi neudržateľný.

Rak a Ryby: Problematické emotívne prepojenie 

Emocionálna hĺbka charakterizuje spojenie medzi Rakom a Rybami. Avšak tá býva kameňom úrazu a naozaj problematická. Obidve vodné znamenia zdieľajú hlboké pochopenie pocitov, no nie u toho druhého.

Čítajte tiež: Nesplnené sexuálne fantázie ma prinútili môjmu mužovi zahýbať: Nestačil mi jeho brat, zašla som ešte ďalej, hoci ho milujem

Majú zásadné ťažkosti orientovať sa v zložitosti emócií svojej polovičky a nedokážu tak vytvoriť bezpečný partnerský prístav. Skrátka je u nich problém v tom, že sa nemôžu jeden o druhého oprieť, keď to najviac potrebujú.

Dokážu podľa Vás tieto dvojice fungovať v perspektívnom vzťahu?

spolu hlasovalo 106 ľudí

Áno
55
Nie
51