Presunúť na hlavný obsah

Muži o nevere otvorene: Tieto veci za ňu rozhodne nepovažujeme

Partnerské vzťahy

Niekedy je pohľad mužov a žien na nejaké veci diametrálne rozdielny. A týka sa to aj vnímania citlivej témy, akou nevera rozhodne je. Čo je pre nás v tomto smere neprípustné, no chlapi to vôbec nevnímajú ako niečo za čiarou?

Nejde len o sex: Toto ženy považujú narozdiel od mužov za neveru

Mal som frajerku, ktorá sa so mnou rozišla len preto, že som pravidelne vozil kolegyňu po práci domov. Čisto išlo len o to, že som sa jej snažil pomôcť. Nič medzi nami nebolo, hoci priznávam, že ona so mnou flirtovala. O tom moja vtedajšia priateľka vedela. A považovala to, za niečo absolútne cez aj napriek tomu, že ja som o danú kolegyňu nemal záujem. U nás to bol v priebehu pár týždňov, začiatok konca. (Gregor, 35)

Neprehliadnite: Sestra potrebovala po rozvode pomoc: Ubytovala som ju u seba a na oplátku mi zničila vzťah s priateľom

Moja ex považovala za neveru aj to, keď som nejakú žena na rozlúčku pobozkal na líce. A to aj v situácii, keď to bola jej kamoška. Prekážalo jej to a hoci sa mi to niekedy stalo len zo zvyku, nedokázala to ustáť a nakoniec práve kvôli tomu, odo mňa odišla. (Adam, 33)

Mňa celkom prekvapilo, keď mi frajerka povedala, že pre ňu je prejavom nevery už len to, že pôjdem do striptízového baru. Kamarát tam mal rozlúčku so slobodou a vtedy mi dala jasne na výber - ona alebo táto akcia. Zostal som s ňou, ale doteraz je to pre mňa nepochopiteľné. (Sebastián, 28)

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si ho do bytu: Po čase som si začala všímať veci, ktoré som predtým cez ružové okuliare nevidela

Ja napríklada za neveru absolútne nepovažujem nejaké pikatnejšie správy s nejakou inou ženou ako je moja priateľka. No viem, že vy ženy s tým máte značný problém. Pritom mnohokrát ide len o nevinnú zábavku, ktorá nič neznamená.  (Alex, 30)

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si ho do bytu: Po čase som si začala všímať veci, ktoré som predtým cez ružové okuliare nevidela

Považujete tieto veci za neveru?

spolu hlasovalo 321 ľudí

Áno
99
Nie
222