Presunúť na hlavný obsah

Prečo sú zadaní muži atraktívnejší: Milenky prezradili, čo im pridáva na sexappeale

Partnerské vzťahy

Zadaní muži sú vraj oveľa príťažlivejší ako tí single. Čo ich v očiach žien robí atraktívnejšími? Nám to prezradili tie, ktoré sú ochotné byť tou druhou.

Dokonca aj mnohé štúdie dokazujú, že ženatí muži sú oveľa príťažlivejší pre nežnejšie pohlavie. Prišlo sa na to, že ženy považovali mužov vo vzťahu za atraktívnejších a trávili podstatne viac času pozeraním obrázkov potenciálnych nápadníkov, keď boli vyobrazení vo zväzku. My sme vyspovedali tri ženy v pozícii milenky, ktoré prezradili, v čom ich dostal muž, po ktorého boku, hrajú ony tú druhú. 

1. Upútalo ma to ako sa správal k svojej žene

"Ja som v takomto vzťahu už štvrtý rok. Áno, keď sme sa dali dokopy, vedela som, že je ženatý. V mojich očiach bol však o to príťažlivejší. Okamžite ma upútalo to ako sa správal k svojej žene. Stretla som ich prvýkrát na spoločnej večeri. Bol k nej galantný, milý, pozorný."

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si ho do bytu: Po čase som si začala všímať veci, ktoré som predtým cez ružové okuliare nevidela 

"Potom sme sa stretli náhodou v tom istom podniku, keď bol bez nej. Začala som s ním flirtovať a on sa chytil. Zaľúbila som sa do neho a skrátka to takto trvá už štyri roky. Viem, že mnohé ženy ma odsúdia, ale ja som takto spokojná a šťastná." (Zuzana, 27)

2. Ženatí chlapi majú inú auru

"Musím sa priznať, že som vždy randila len so ženatými. Skrátka pre mňa majú títo chlapi inú auru okolo seba. Sú viac sexi, nedokážem zrejme úplne popísať tie dôvody, ale je to tak. Tá iskra a nejaký moment oddanosti sú maximálne príťažlivé." (Andrea, 23)

3. Mňa dostalo, že je zabezpečený

"Som milenkou nejaký rok, čo je podľa mňa celkom čerstvé vzhľadom na príbehy, ktoré počúvam vo svojom živote. Mňa ten môj chlap priťahuje tým, že viem, že sa dokáže o niekoho postarať, je prítomný."

Neprehliadnite: Sestra potrebovala po rozvode pomoc: Ubytovala som ju u seba a na oplátku mi zničila vzťah s priateľom

"Zároveň je plusom, že má aj niečo za sebou, dokáže ma zabezpečiť a viem, že už nebude chcieť deti. Svoje má tri a ja som sa nikdy na úlohu mamy necítila. A čo hovorím na to, že som tá druhá? Len toľko, že nikdy človek nevie, kedy sa jeho status zmení." (Lenka, 25)