Presunúť na hlavný obsah

Novú posilu v Dunaji, Ulrike, by ste v civile zrejme nespoznali: Bianka Šutičová má slušne rozbehnutú kariéru a vyzerá neskutočne

Slovenské celebrity

Seriál Dunaj, k vašim službám je veľmi úspešný a dáva priestor vyniknúť aj doteraz nie úplne známym talentom. Nedávno do deja vsúpila nádherná Bianka Šutičová alias Ulrike, ktorá očarí nejedného muža. A to nielen v seriáli!

Lásku k herectvu má od detstva

Len nedávno do deja jedného z najúspešnejších seriálov tejto doby, vstúpila pôvabná postava, nemecká slečna Ulrike. Tú hrá mladučká, sympatická a sexi herečka Bianka Šutičová. Ak sa vám zdá povedomá, nemýlite sa. Mohli ste ju zahliadnuť už predtým v seriáli Pán Profesor, či v jojkárskej nemocnici a v populárnej vete. To však nie je všetko.

Čítajte tiež: Lukáš Macháček fashion show: Majk Spirit a Mária ako hrdličky, manželka známeho hokejistu po šiestich deťoch vyzerá úžasne

Krásna Bianka nahráva aj rozprávky, skvele spieva a je jasné, že o nej budeme veľa počuť. V 25 -tke má totiž veľmi sľubne rozbehnutú kariéru a to na viacerých frontoch. Kdekoľvek sa objaví, zažiari. 

 

 

Nielenže je veľká profesionálka, ale v súkromí je milá, láskava, odvážna a drží sa toho, že v živote sa človek nikdy nemôže vzdávať. Ani vo chvíľach, keď prídu ťažšie momenty. To je jej mantra, ktorou sa riadi. 

"PÁD sa rovná SLNKU.... Každý svoj pád prirovnávam k západu a východu slnka. Nikdy nebudeme len stúpať! ZÁP(á)D nám len dáva šancu orientácie svojho JA, aby sme vedeli kam chceme pri VÝCHODE stúpať."

Neprehliadnite: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali