Presunúť na hlavný obsah

V seriáli Dunaj, k vašim službám, Monika Hilmerová absolútne žiari: Verili by ste tomu, že má už takéto veľké deti?

Slovenské celebrity

V seriáli hviezdi ako vedúca módy a zdravotná sestrička. Diváci ju milujú pre jej empatiu a autenticitu. Málokto by však veril, že v reálnom živote má už naozaj veľké deti.

Môžme sa jeden na druhého spoľahnúť a aj o tom je vzťah

Jedna z našich najúspešnejších herečiek, ktorá aktuálne žiari ako sestrička a vedúca módy Vilma, v seriáli Dunaj, k vašim službám je v umeleckom svete skutočne žiadaná. Medzi jej výrazné seriálové postavy patrila napríklad tá v Oteckoch alebo v Druhej šanci. Pravidelne tiež hráva v Radošinskom naivnom divadle, či v činohre Slovenského národného divadla. Divadelné dosky miluje rovnako ako kamery. 

Prečítajte si: Emme Čaputovej sa podarilo zatieniť aj tie najkrajšie Slovenky: Dcéra prezidentky sa však hrnie aj do iného povolania

V roku 2009 sa vydala za tanečníka a choreografa Jara Bekra a odvtedy tvoria rozhodne jeden z najstabilnejších párov, v našom showbiznise. O tom, že sú pre seba stvorení, niet pochýb. Nielenže sa ľúbia, ale majú rovnaké hodnoty aj pohľad na život.

"Veľa sa dnes rozpráva o rodových stereotypoch. My s Jarom nemáme prácu a povinnosti okolo rodiny a domu rozdelené klasicky na "ženské" a "mužské", ale striedame sa a robí ich ten, kto má práve čas. Ale samozrejme, môj muž je galantný a nenechá ma nosiť ťažké veci a správa sa ku mne ako rodený gentleman. Našťastie to vidíme obaja rovnako a fungujeme tak, že sa dopĺňame. Ďalšou výhodou je, keď má manžel napríklad záľubu vo varení a nedáva roky bokom ani od tzv."ženských domácich prác". A potom sa v tom zase vystriedame, podľa toho kto môže."

"Nám to takto vyhovuje a ak som práve pracovne vyťažená a preto mimo domu, tak sa nemusím obávať, či je doma navarené, alebo či majú deti desiatu a skontrolované úlohy. Môžme sa jeden na druhého spoľahnúť a aj o tom je vzťah." 

 

No a práve tomu, že táto plavovláska má doma už dvoch teenegerov by len málokto uveril. Štrnásťročná Zara je verná kópia Moniky, pričom zdedila jej črty tváre a desaťročný Leonard sa zase veľmi ponáša na otca.

Neprehliadnite: Táňa Pauhofová už radostnú správu neskrýva: Po utajenej svadbe čaká svoje prvé bábätko

Je vidieť, že s deťmi majú rodičia krásny vzťah, veľa spolu cestujú a rozhodne o spoločné zážitky nemajú núdzu. Pre známu krásku je rodina všetkým a na svojich blízkych nedá dopustiť.