Presunúť na hlavný obsah

Na dovolenke som zažila najhorší sex v živote: S mužmi tohto typu si radšej nezačínajte

Sex

Trochu viac sme sa počas dovolenky s kamarátkou odviazali, to som ešte netušila, že sa ocitneme v spoločnosti mužov, ktorí boli dokonalí manipulátori.

Kamarátka bola krátko po rozchode a ako najlepší nápad nám prišlo, že by sme mali vyraziť na dovolenku a užiť si poriadnu dámsku jazdu. Rozhodnutie prišlo na Dubaj. Každý večer sme vyrazili niekam do baru a odviazali sa úplne inak ako keď sme doma. Musím sa priznať, že pozornosť, akú sme tam dostávali od mužov, bola príjemná a neporovnateľná s tou od našich mužov v krajine. 

Čítajte tiež: Čo ženy hľadajú v cudzích posteliach? Prezradili, prečo sa najčastejšie utiekajú k milencom

Na dovolenke som zažila najhorší sex v živote

Asi na štvrtý deň sme sa ocitli v spoločnosti mužov, ktorí s nami chceli stráviť viac než len „flirtovanie“ v bare. Mali sme už pár pohárikov šampanského v sebe a jeden z nich ma začal viac priťahovať. Bol urastený, pohľadný, galantný a mal neodolateľný šarm. Kombinácia, ktorú mávajú dokonalí manipulátori. Celý večer mi v jeho prítomnosti bolo príjemne, vzrušujúci pocit vyústil k tomu, že som sa s ním zrazu ocitla v najluxusnejšom hoteli, o akom sa mi ani nesnívalo. Čakala som, že si užijeme noc, na ktorú nezabudnem a tým to hasne. 

Počas sexu mi však začal „veliť“ a chcel odo mňa rôzne veci, ktoré sa mi javili ako dosť „odvážne“ na to, že sme sa videli prvýkrát v živote. Najskôr som to brala ako formu zábavy a vzrušenia, po chvíli som si uvedomila, že si pripadám ako spoločníčka na objednávku. Pri sexe začal pritvrdzovať a bola som rada, keď už bol koniec. Počiatočné vzrušenie sa zmenilo na zvláštny pocit. Napriek tomu sme si vymenili číslo a na druhý deň sme sa stretli na obed. Zobral ma na nákupy a povedal mi, aby som si niečo vybrala v tých najluxusnejších butikoch. Samozrejme, som neodmietla. To som však netušila, že to je za predošlú noc a že si zo mňa robí naozaj spoločníčku „za kabelky“. 

Mohlo by vás zaujímať: Na večierku som sa vyspala s mužom, ktorý mi úplne pomotal hlavu: Keď som sa ráno dozvedela, kto je, hanbila som sa

S mužmi tohto typu si radšej nezačínajte

Títo muži to majú veľmi dobre premyslené. Hoci na pohľad stelesňujú to, po čom žena túži, idú si za svojím a ženu berú ako trofej. Sú zvyknutí, že im „platia“ kabelkami a luxusnými darmi. Ten pocit vo mne vyvolal pocit najhoršieho sexu v živote. Ešte nikdy mi nebolo zo seba tak zle ako vtedy, hoci som sa do toho namočila nechcene. Je však stále okolo nás veľa žien, ktoré toto celé „rozbehli“ a títo chlapi vedia, že za peniaze si s nimi môžu robiť čokoľvek.