Presunúť na hlavný obsah

Nezabudnite, že sa blíži Deň otcov: Máme pre vás inšpirácie na darčeky, ktorými potešíte nejedného muža

Zábava

Deň otcov je oslavou mužského pokolenia v našej rodine, ktorí si zaslúžia našu pozornosť. Potešte svojich chlapov darčekom, ktorý im urobí radosť.

Muži sú radi obdivovaní, no poteší ich, ak si pre nich pripravíte darček v podobe prekvapenia. Deň otcov, ktorý tento rok pripadá na 16. júna, sa blíži a tak sme pripravili výber zaujímavých noviniek na trhu, ktoré ulahodia modernému mužovi. Či už chcete potešiť svojho otca alebo partnera a manžela vašich detí, nechajte sa inšpirovať. 

Čítajte tiež: Mužom vrásky pristanú a starnú do krásy: Čím viac rokov majú, tým lepšie vyzerajú, no na toto by nemali zabúdať

Kožený náramok, ktorý mu vás bude stále pripomínať

Darček, ktorý vydrží navždy. Kvalitný kožený náramok ako je napríklad z domu Celine HOMME mu vás bude navždy pripomínať. Kedykoľvek a kdekoľvek sa bude nachádzať, vždy si na vás spomenie. V Taliansku si muži potrpia práve na náramky a šperky, u nás je tento trend u mužov ešte v zárodkoch. Môžete tak byť medzi prvými, ktorí to menia. 

Najpokročilejší model holenia pre moderného muža

Pánsky holiaci strojček Braun Series 9 Pro+ predstavuje najpokročilejší model na úpravu fúzov rôznej dĺžky. Jedným ťahom dosiahnete dokonale hladkú pokožku bez poranení, bez ohľadu na to, či holíte jednodňové, trojdňové alebo sedemdňové strnisko. Jeho 5 synchronizovaných holiacich prvkov nenechá ani jeden fúz  ležať iba tak, takže už nemusíte prechádzať cez jediné miesto viackrát. Vďaka systému HyperLift & Cut si poradí aj s fúzmi, ktoré sú pritlačené k pokožke a to tak, že najprv fúzy nadvihne a potom ich zastrihne.

Luxusná pánska vôňa ako pocta dedičstvu

Inšpiratívna vôňa ako pocta dedičstvu Montblanc. Spáaja v sebe jedinečné aspekty bohatého dedičstva tvorivosti a remeselnej zručnosti. Novinka Extreme Leather vyzdvihuje charakter rafinovaného koženého akordu zahaleného do jemnosti kosatca a pižmových tónov. Vôňa pochádza zo štyroch noviniek novej kolekcia Montblanc. Predstavuje zmyslový spôsob spoznávania charakteristických pilierov, ktoré sú základom značky.

Neprehliadnite: Takto vonia novodobý sexi muž: Pánske vône, po ktorých sa vám žena hodí ihneď okolo krku

Štýlová taška, ruksak alebo peňaženka

Praktický doplnok, ktorý muž ocení. Zo skúseností, my ženy, vieme, že muži si v móde radšej nechajú poradiť od žien. Rovnako je to aj v prípade kúpy niektorých doplnkov, ktoré si sami od seba oni nekúpia. Darovať im ho ako darček je preto vhodnou voľbou.