Presunúť na hlavný obsah

Trendy plavky a doplnky z kolekcie CHANEL COCO BEACH 2024: Séria pohľadníc zo slnkom pobozkanej plavby

Móda

Pripravení na nezabudnuteľné leto. Nová kampaň CHANEL COCO BEACH 2024 je ako séria pohľadníc zo slnkom pobozkanej plavby.

Na fotografiách, ktoré zachytil Cass Bird, je modelka Olivia Vinten popri skalách, rybárskych domoch, farebných chatkách a malých motorových člnoch alebo sa striedavo potápa v tyrkysovom bazéne.

Slnečný a radostne rytmický film kampane ďalej rozširuje túto výzvu na útek. Zábery evokujú samotnú podstatu kolekcie CHANEL COCO BEACH a oslavujú ducha dovolenky a lásku Gabrielle Chanel k moru. Tohtoročné plavky sú očarujúce, zlaté a asymetrické, vzadu zdobené šperkovým zapínaním. Pásikavá verzia s námorníckym topom, aký nosila Gabrielle Chanel.

Čítajte tiež: Líčenie z prehliadky CHANEL Cruise 2024/25: Beauty Backstage trendy, ktoré môžete aplikovať aj vy

Pastelové plavky bez ramienok, ktoré sa nosia pod zladené džínsové šortky, broskyňové a koralové bikiny, kombinéza s jemnými zvislými pásikmi a potiahnutá plátenná parka pre dosiahnutie neformálneho pôvabu, symbolický dvojfarebný model domu je prispôsobený letnej sezóne. Čierna a biela sa objavujú na čiernej bunde na zips a k tomu biele prelamované šortky z bavlneného džerseja. Zaujímavá je tiež čierna a ružová na tmavých nohaviciach, ktorých traky elegantne sedia na pásikavom tope bikín.

Kruhové náušnice, náhrdelníky a manžetové náramky s veľkým zlatým dvojitým C dodávajú lookom eleganciu. Doplnky vrátane veľkých pruhovaných plážových osušiek, tkanej kabelky s rafiovým efektom, džínsovej tašky na opasok a veľkej žltej froté plážovej tašky cez rameno, to všetko dopĺňajú XL obdĺžnikové slnečné okuliare v pastelových odtieňoch… ideálne na to, aby ste si leto naplno užili.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy slnečných okuliarov na jar/leto 2024: Budú sa nosiť tieto dizajny a tiež fashion retiazky

Kolekcia CHANEL COCO BEACH 2024 odráža letný stav mysle a umenie de vivre, je elegantná aj bezstarostná. V sezónnych butikoch CHANEL ju môžete vidieť už od 15. mája a od polovice júna je dostupná vo všetkých butikoch CHANEL.