Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nahliadnite do backstage so svetovými modelkami a modelmi

Modeling

Ako to vyzeralo v backstage 40. ročníka svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024?

Víťazmi svetového finále najprestížnejšej svetovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024 sa stali Micklate z Mozambique a Imade z Talianska. Nezabudnuteľný večer sprevádzali dni príprav a starostlivosť profesionálnych tímov v zákulisí, vrátane mentorov Rubena Rua a Michaely Kocianovej.

Čítajte viac: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší

 

 

Hlavným partnerom bola značka Schwarzkopf, ktorá sa starala o vlasy finalistov. A tak, ako sa mení svet modelingu, tak sa zmenila aj značka Schwarzkopf, ktorej nová kampaň s hlavným heslom „For every you“ prináša produkty vlasovej starostlivosti pre každodenný pocit sebavedomia a komfortu. Medzi tváre novej kampane patria aj víťazky Schwarzkopf Elite Model Look ako Michaela Kocianová či Diane Kruger. Hlavným módnym partnerom večera bol OBSESSION concept store, ktorý v Českej republike zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a dalšie. Mužskí finalisti sa predstavili v odevoch prestížneho českého návrhára Jana Černého. O styling celého večera sa postarala Daniela Pilná v supervízii riaditeľky módy Vogue CS Mileny Zuravljovej. 

Neprehliadnite: Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nové tváre, ktorým sa otvárajú dvere modelingu!

Beauty partnerom, ktorý sa postaral o make-up všetkých finalistiek a finalistov, bola značka ARTDECO. Pôvab finalistiek a VIP hostí podtrhli šperky exkluzívneho partnera večera českej klenotníckej značky s viac ako 65 ročnou tradíciou Klenoty Aurum.