Presunúť na hlavný obsah

Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nové tváre, ktorým sa otvárajú dvere modelingu!

Modeling

Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024 v Prahe hostilo 40 finalistov z celého sveta. Odborná porota napokon vybrala víťazku z kategórie žien a víťaza z kategórie mužov, ktorými sa stali Micklate z Mozambique a Imade z Talianska.

Globálne najznámejšia modelingová súťaž Elite Model Look oslavuje 40. výročie a pri tejto príležitosti sa zišlo 40 finalistov z celého sveta v Prahe. Úlohy moderátora sa zhostil spevák Adam Pavlovčin alias Adonxs. 

 

 

„Elite Model Look oslavuje 40 rokov a je neuveriteľné, že je viac ako tri dekády súčasťou aj môjho života. Zažil som zlatú éru modelingu, kedy Linda a Naomi boli súčasťou projektu a medzi finalistkami sa objavovali mená ako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio či Lara Stone. Som nesmierne hrdý na naše objavy zo Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR – spomeniem napríklad Lindu Vojtovú, Hanu Jiříčkovú, Michaelu Kociánovú, Barboru Podzimkovú Černú, alebo Michaelu Hlaváčkovú,“ bilancuje pred jubilejným ročníkom Saša Jány, producent svetového finále a riaditeľ agentúry Elite Prague. 

Hlavným módnym partnerom večera bol OBSESSION concept store, ktorý v Českej republike zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a dalšie. Mužskí finalisti sa predstavili v odevoch prestížneho českého návrhára Jana Černého. O styling celého večera sa postarala Daniela Pilná v supervízii riaditeľky módy Vogue CS Mileny Zuravljovej. 

Beauty partnerom, ktorý sa postaral o make-up všetkých finalistiek a finalistov, bola značka ARTDECO. Pôvab finalistiek a VIP hostí podtrhli šperky exkluzívneho partnera večera českej klenotníckej značky s viac ako 65 ročnou tradíciou Klenoty Aurum.

Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024

Absolútnymi víťazmi Schwarzkopf Elite Model Look sa stali z kategórie žien Micklate z Mozambique a v kategórii mužov Imade z Talianska. Nové nádeje modelingu, ktorým sa týmto večerom otvárajú brány do svetového modelingu. 

Blahoželáme!